Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is volt ilyen?

Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Még tinédzser éveim elején járok, ezt azért leszögezem. :)


Nektek volt olyan hogy megtetszett egy szakma és nagyon belelovagoltátok magatokat? Mármint hogy elterveztetek valamit, akkor ha az teljesen irreális volt, és hajtottatok hogy teljesülhessen?


És járt valaki sikerrel, aki elérte az álmát?


Velem az a helyzet, hogy gyorsan bele tudok szeretni egy szakmába. És idén már kettő is volt, viszont az egyik már hónapok óta tart. Ilyen még nem volt.


Kíváncsi lennék mások tapasztalatára! :)


Üdvözlettel,

Egy tinédzser csajszi



2017. jún. 22. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem , nem volt , sohase tudtam mi akarok lenni igazán , még most sem , pedig felvételi előtt állok , de hát ez van...
2017. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen dolgot szeretnék igazán, de a drága kormányunk nem támogatja az ilyesmit...
2017. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4éven keresztül szinésznő akartam lenni, tehetségem.is lenne hozzá és a kiemelkedő eredményemmel (nem akarok egozni, de tenyleg jol sikerult a felvetelim) fel is vettek volna, de mire a pályaválasztáshoz értem osztályfőnököm elvette tőle a kedvem. Pedig tényleg nagyon az akartam lenni még kissebb darabokban is játszottam.
2017. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább gyerekként voltam így. Elterveztem, hogy én állatorvos, meg pilóta meg katona meg még nem is tudom mi leszek. Ezt kinőttem, jelenleg 22 éves vagyok de még mindig foglamam sincs mit szeretnék csinálni.
2017. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt pro és kontra is. Általános után kitaláltam, hogy én cukrász akarok lenni. Már 1.-ben rájöttem, hogy hülye ötlet volt. Semmi közöm a témához, egy piskótát nem tudnék megcsinálni. Később, érettségi után azt találtam ki, hogy bőrdíszműves leszek, és ez be is jött. Szeretem, tudom, sok örömet okozott.42 éves férfi.
2017. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#2-es, mi akarsz lenni?


Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. A továbbiakat is várom!


Egyébiránt, mennyire bánjátok hogy sok időt szántatok arra ami nem teljesült?

2017. jún. 22. 14:25
 7/21 anonim ***** válasza:

A #2-es válaszoló semmit nem akar, csak örül, hogy "kormányozhatott" egyet! Legyen gk. vezető, akkor kormányozhat egész nap.

T.Kérdező ne aggódj!

Ez végig fogja kísérni az életed! (jobb esetben legalábbis) Ez természetes, kíváncsi vagy, több területen is ki akarod próbálni magad!

Nem vagy lemaradva semmiről. Én már háromszor módosítottam a "pályámat" (38 vagyok).

2017. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolótól kaptam egy "szép" üzenetet! :)


"Te r.h.dt neofasiszta g.c., remélem, minél hamarabb megd.gl.sz, a szeretett viktátoroddal együtt!"


(kénytelen voltam kipontozni)

Teljesen kész az "Úriember"!

2017. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, hogy egy fasisztoid szarláda vagy. A kisebbségi komplexusaidat máshol vezesd le.
2017. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vagy ha már ilyen nagy az arcod, gyere, és rendezzük le ököllel!
2017. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!