Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy felfigyeljen rám/a nekik írt üzenetre a kedvenc bandám?

Figyelt kérdés
Egy kedvenc külföldi bandám tagjairól készítettem egy portrét,és egy kis hozzáírt szöveggel csatoltam a rajzot nekik facebookon,illetve Instagramon is három helyen írtam nekik üzenetet. (két tagnak éds a banda közös instagramjára)Mit tudnék még ezenkívül tenni,hogy felfigyeljenek rám,mármint az üzenetre,amit nekik üldtem!?

2017. jún. 23. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Vagy azt irod orszagelső vagy guiness rekordos a képed roluk es linkelj egy szerkesztett hiradot hozzá


Vagy kb olyasmit hogy szponzor vagy, vagy menedzselnéd őket. Irj pár kam hivatalosnak tűnő szerzodeses ajánlatot.


Vagy simán kozold hogy egy miniszter akarmilyen nagyember vagy


Vagy uzenj a bbc n keresztül nekik


Stb

2017. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mainstream szarok, akkor biztosan nem fogsz választ kapni. Ezért jó az underground, ott legalább megbecsülik a rajongókat.
2017. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik bandarol van szo?
2017. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg beleírhatod a többi rajongónak, hogy légyszi lájkoljátok, hogy előre kerüljön.

Mást nagyon nem tudsz tenni... ez a rákfenéje annak, ha hírességekért rajongsz... minden, amit írsz nekik, elvész. Idejük sincs megnézni.

2017. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!