Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó pszichopatának lenni?

Miért jó pszichopatának lenni?

Figyelt kérdés
Én már nem leszek az sajnos. Sőt nagyon is érzékeny ember vagyok. De az ilyen emberek akár kíméletlenül is megtudják valósítani a céljaikat, átgázolva akár másokon is.
2017. jún. 27. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó és nem döntés kérdése. Annak születsz azt kész, szociopatának lenni se jó mert ahhoz meg egy csomót kell szenvedned hogy azzá válj, ráadásul a társadalom legaljasabb rétege az utóbbi 2 és ha (ismétlem HA)van menny és pokol akkor nekik nem lesz jó dolguk a túlvilágon.
2017. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
0%
(1: A szocoiapta és a pszichopata ugyanaz.)
2017. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pszichopatának sem jó ha pszichopata, meg a környezetének sem.
2017. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

#2 Tévedsz, barátom. A szociopaták érző lények alapból, csak a többi szar ember tönkretette őt is.


Üdv.: Egy szociopata.

2017. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Nem vagy épelméjű."-Egy pszichopata válasza erre a kérdésre. :D
2020. febr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017-ben pszichopaták vettek körül de nem tudtam megkérdezni tőlük mert minden szavamba belekötöttek. Úgyhogy ez bukta.
2020. febr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!