Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újszülött fiú babának adható...

Újszülött fiú babának adható a Lucifer keresztnévként, vagy harmadik névként?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsere nem.
2017. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Rossz a kategória. Amire te gondolsz, az szopatás.
2017. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Ennek a névnek valami sztori miatt olyan negatív csengése van, pedig fényhozó a jelentése; de én akkor se adnám, mert a sztori miatt. Van egy ilyen Bibliás sztori, meg van egy régi Csizmáskandúr-mesénk videón, és ott is Lucifernek hívják a negatív szereplőt, ja meg a Hamupipőkében sincs túl kedves arca az ilyen nevű cicának . Amúgy van a lázadó angyalos sztori, valaki azt mondta, hogy Lucifernek a lázadása annyi volt, hogy elvileg nem is Isten ellen lázadt fel, hanem másvalaki ellen, aki ki akarta kiáltani magát egy istennek, hogy "más istene rajta kívül ne legyen"-valaki így mesélte; és akkor őneki mondta Lucifer, tehát nem is Istennek, hogy "Én nem szolgállak téged, mert te nem vagy fény, én pedig a fényt szolgálom". És állítólag ennyi volt Lucifer lázadása; de amúgy nem tudom, én ezt a nevet nem adnám a gyerekemnek.
2017. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
*márminthogy abban a sztoriban meg pozitív lenne így Lucifer, de ennek ellenére se adnám, mert ha pl esetleg nemtom kiforgatták vagy mi, akkor hát mostanság akkor attól lehet, hogy mindig egyből negatív dolog jut eszébe erről a névről az embereknek, amint meghallják, szóval ezért nem adnám.
2017. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem adható. De mit szólnál az Adolfhoz?
2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg Adolf Lucifer?
2017. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Igazából nem tudom. Rá tudsz keresni a neten. Engedélyeztetési kérelmet lehet beadni.
2017. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit szólnál a Viktorhoz ? Alternatíva a Luciferre.
2017. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javasolnék pár másik nevet: Ludvig Lukács Ferdinánd Ferenc
2017. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!