Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az exem barátja megkeresett,...

Az exem barátja megkeresett, hogy segítsek neki, erre most nem foglalkozik velem. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Az exem barátja pár napja megkért hogy segítsek neki megtanulni zongorázni. Belementem a dologba, és nagyon jól sikerült a találkozó (legalábbis szerintem). Sokat beszélgettünk és úgy tűnt hogy minden rendben van. Másnap még beszéltünk, hogy mindenképpen lesz következő zongora óra, mert ő is nagyon élvezte, de amikor írtam neki hogy beszéljünk meg valami konkrétat már nem írt vissza és nem is látta. Utána másnap írtam neki hogy mi a helyzet és azt sem nézte meg. Azóta nem beszéltünk. Szerintetek mi lehet a probléma? Mivel az exem barátja úgysem kezdenénk ki egymással, de azért én szívesen barátkoztam volna vele. És nem tudom hogy mit rontottam el. Légyszi segítsetek! 19L
2017. jún. 30. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezd egy ismerőset hogy mit tud rola
2017. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be akart csajozni de meggondolta.


(privát vélemény)

2017. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!