Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, Nők, mit gondoltok...

Csajok, Nők, mit gondoltok olyanról, aki soha nem rúgott be? Korlátolt magatartással rendelkezem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 19:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem azt mondom, hogy jo dolog berugni, de en el nem tudom kepzelni hogy jartad ki a gimit/egyetemet annelkul hogy igyal. Ugy is berugsz ha nem akarsz. Vannak ismeroseim akik vallasi nezeteik miatt nem fogyasztanak alkoholt, de azonkivul...kicsit gaz lesz mikor a baratnod akar inni egy uveg bort s egy fel pohar utan kidolsz
2017. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok
2017. júl. 5. 19:57
 3/11 A kérdező kommentje:
inni ittam alkoholt, de berúgni nem rúgtam sose, igazából nem is akartam.
2017. júl. 5. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, középsuliba járok, eddig csak kétszer voltam kicsit részeg. Nem vagyok vallásos, egyszerűen én inkább elolvasok egy jó könyvet (vagy valami mást csinálok), minthogy hülyére igyam magam egy buliban. Amúgy is ha olyanokkal vagyok, akiket kedvelek, akkor alkohol nélkül is egy életvidám, bolondos lány vagyok.

Nem nézem le, aki szokott inni, de nem kell túlzásba vinni. Viszont én azt érzem, hogy rám egy kicsit furán néznek, mintha nem lennék ember. Legalábbis a korosztályom.

Szóval szerintem rendben van, sokkal jobb, ha valaki alkohol nélkül is oldott.

2017. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekled a nőket. Akkor sem fogod, ha neked az a különös ismertetőjegyed, hogy soha nem rúgtál még be.
2017. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róla. Én sem ittam gimis és egyetemista éveim alatt, nem tudtam róla, hogy kötelező :D

Pedig nem vagyok absztinens, csak későnérő (plusz nyáron ittam, nem az egyetemen, ott neteztem, ha egy szabad percem volt). De nulla problémám van azzal, aki nem fogyaszt sejtmérget :)

2017. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat csak annyit hogy igazan kiprobalhatnad!
2017. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy jó darabig bottal sem piszkáltam a szeszes cuccokat.

Apám ivott mellettem helyettem is azt így nagyon utáltam.

20 éves koromtól ímmel-ámmal nagyon minőségit beveszek azt ennyi.


Nincs ebben semmi abnormális.

Írják de nem igaz, hogy hátrány a nőknél.

2017. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak az alkoholista prolikat szeretem, csak olyanhoz mennék feleségül, aki nem dolgozik, nem fürdik, csak koccintóst iszik egész nap egy panelban és mellé pacalt zabál, és időnként jól elver engem és a 2-3 gyerekünket is, mert csúnyán néztünk rá.
2017. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretem az italokat, de csak 2-3 pohár fincsi, utána nem esik jól/elálmosodom/nem hiányzik...

Sosem rúgtam be. Becsíptem már, az vicces volt, de a becsípett szex sem jó, mert tompábbak az érzékeim. Pont ami kellene...

2017. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!