Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiként gyakorlatilag az a...

Férfiként gyakorlatilag az a dolgom hogy megteremtsek mindenféle anyagi bőséget a nő számára mert CSAK, és kész?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 09:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
#11 Nálam viszont anyád napja van! :)
2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

ha meg nem kérsz ebből, akkor meg leszel szólva, hogy még nőd sincs.

Én inkább azt mondom azoknak, akinek van nőjük, hogy szerencsétlenek, sajnálom őket.

Amikor az embert a saját szerve viszi a csődbe.

2017. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11-es, az nehéz lesz.Már 20 éve nem él...de kedves, hogy gondoltál rá. :)
2017. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sose volt nod te kis szuzfasu:D:D:D neked kar ilyen kerdeseken agyalni:D:D:D
2017. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjátok szegény kérdezőt, biztosan van elég gondja nélkületek is. Amúgy meg nem muszáj a nőknek szentelned az életed, a te dolgod mit csinálsz.
2017. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha olyan nők után futsz, akik ezt várják tőled, akkor persze. Vannak ilyen nők, igen, de ez csak egy réteg.

Még jó, hogy vannak szép számmal olyanok is, akik maguknak teremtik meg az anyagiakat, mondjuk bár mondjuk az rajtad nem segít sokat, mert ők általában okosabbak annál, hogy ilyen általánosító barmokkal szóbaálljanak.

2017. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is azt csináltam, amit a kérdező, de meguntam. Azóta van pénzem magamra is.
2017. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hurr-burr és nekem nőként csak az a dolgom, hogy egy férfinak porontyot szüljek, és kavargassam nekik a bablevest, és kész??
2017. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Minek fecséreljünk olyan ember elleni támadásra időt és energiát, akit nem tisztelünk? Csak olyan embert támadunk, akit szeretünk, vagy akiről tudjuk, hogy használni fog neki.
2017. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az a dolgod, amit megakarsz csinálni. Ha olyan nőt akarsz, aki elvárja, akkor ez a dolgod. Ha másmilyent, akkor más.

Az a helyzet, hogy valóban sok nő így áll a kapcsolatokhoz. Kerüld el őket és ennyi. Hívd fel mással a figyelmed, tűnj ki valamival, amiben jó vagy.

2017. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!