Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Tatabányáról?

Mi a véleményetek Tatabányáról?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Szép hely
2017. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Állítólag ott sziklába ágyazott öregembereket termelnek ki csákánnyal. Elég bizarr.
2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta,valóban szép hely,ahol mi voltunk ott mindig nagy volt a nyüzsgés,sok ember,sok kávézó meg hasonlnók...illetve a közeli tavat körbe is lehetett biciklizni,mi ezt meg is tettük meg csónakáztunk is rajta :D
2017. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mivan?
2017. júl. 10. 11:24
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Legszebb helye a mésztelep.


Siska Finuccsi: Jön a tré

2017. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én székesfehérvári vagyok, nincs messze mégis évente 1*megyek oda rokonlátogatóba, szép hely, én szeretem...

Amúgy aki ott lakik az sosem a szépségeit látja a helynek... nekem is Szfvár a legunalmasabb legputribb hely a világon, mégis egy csomó túrista ódákat zeng róla...

Jártam tavaly thai földön, ahol el voltam ájulva a tájak szépségén, beszélgettem egy helyi kamasszal angolul, aki szerint a világ legunalmasabb csücske, és mindent megadna érte, hogy a helyemben lehessen és Európa közepén élhessen... hát mondtam is neki, ha legális lenne a személyiség csere, még rá is fizetnék :D...

Mindenki azt unja ahol felnőtt/lakik évek óta... aki meg csak átutazó, az meg meglátja a szépségeit.

2017. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

11.37

Fehérváron meg a kelemen béla és környéke a legszebb rész. Egy hatalmas fallal kéne körbehúzni azt a városrészt.

2017. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A káfonya világvárosa
2017. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szép hely, csak rengeteg a punk. Én életemben nem láttam még annyi színeshajú igénytelen prolit, mint az egy évben mióta itt élek
2017. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

"A hely, ahol születtem: Tatabánya. Az én magzatvizem az én testmeleg teknőspáncélom ahová mindig visszahúzódhatok, hogy ha baj van. Az első jobb kanyartól az utolsó sarki k*rváig, ismerem összes repedését."-Dr. Mogács


Ennyit tudok Tatabányáról.

2017. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!