Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen színű fidget spinnered...

Milyen színű fidget spinnered van? Milyen trükköt tudsz vele a pörgetésen kívül?

Figyelt kérdés

Kezdem: nekem ciklámen van, és sajnos a pörgetésen kívül semmi mást nem tudok még vele. Bár az ujjamon egyensúlyoztam már pörgés közben.


Apropó: víz alatt működik? És mivel fém, nem rozsdásodik meg? Nem merem víz alá tenni egyelőre a rozsdásodás miatt.



2017. júl. 13. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlott vít alá tenni. Az első (fehér) spinnerem belejtettem a kád vízbe, be is rozsdásodott,mint a pics@. Most egy sima kék van. Egy ujjon tudom egyensúlyozni, meg úgy ledobni az ágyra, hogy utánna még pörögjön.
2017. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Víz alá*
2017. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sárga. Fekve az orromon tudom pörgetni :)))

Én állandóan meg akartam dönteni a rekordot, hogy a lehető leggyorsabban pörögjön, és egyszer kicsit durván pörgettem meg szegényt, szétesett és a csapágy tönkrement, úgyhogy másikat kell vennem.

2017. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem meg ez a legdurvább:

[link]

2017. júl. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen sincs. Szerintem ostobaság. Azért találták ki, hogy pénzt dobj ki érte. De te játszadozzál vele, ha jólesik.
2017. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nincsen cansurom.
2017. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy figyelemzavarosoknak lett kitalálva, nem azért, hogy mindenki játsszon vele.

Nekem nincs. Nem is szeretnék, hamar megunnám.

2017. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!