Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amire gondolunk valóra válik...

Amire gondolunk valóra válik és igazi sorstarsam van?! 😱

Figyelt kérdés

Kb olyan 1 éve visszajött a barátnőm és azóta a sorstársam de tényleg ami velem megtörténik az vele is és fordítva pl múltkor leesett a biciklimrol a lánc miután visszatettuk rá 2percre leesett az övé is

Rám irt a kiszemeltem és ugyan abban a pillanatban rá is az övé (ezt onnan tudom h rögtön neki írtam meg ő is nekem) utána nem irt nekem vissza a kiszemeltem és pont azután neki sem (nem ismerik egymást)

Felborultam bicajjal rá másik nap ő is felborult, elvágtam a kezem másnap ő is pont ugyanott, ugyan akkor kaputnk kiskutyat, és ugyan akkor kismacskát. Ez Már ijesztő nekünk. Na de viszont amire gondolunk valóra válik (sajnos csak a rosszak) tegnap én például ahogy kimondtam hogy "esne el" abban a pillanatban el is esett, rá 2napra mondtuk hogy az a fiú biztos h el fog esni rá 5percre fel is borult a bicajjal, akiről beszélünk mindig megjelenik, mondtuk h reméljük ott lesznek és ott voltak, amikor beállítottam az egyik fiút háttérnek látjuk hogy pont ott jön, akire mondtuk hogy biztos hogy ma fog kijönni az pont akkor jött velünk szembe. És meg rengeteg példa az ilyenekre de már ez is hosszú. Nem hiszek az ilyen természetfeletti hülyeségekbe amúgy de ezek már komolyan megmagyarazhatatlan dolgok ennyi véletlen nincs.,,

Szerintetek? 15/L


2017. júl. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Boszorkány vagy.
2017. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Durva :D tényleg boszorkányság lehet. Egyetek meg mindketten bárányhugyhójagba csomagolt kecske ánuszt és elmúlik az átok
2017. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is akarok ilyet! 😁
2017. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem vannak természet feletti "hulyeségek", akár ez is lehet rá bizonyíték. Tényleg fura, én sem hallottam még ilyet.:D
2017. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most gondold azt, hogy hétvégén megnyerem az ötöslottót. 😁
2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!