Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szabyestrol?

Mi a véleményetek Szabyestrol?

Figyelt kérdés
KULTURALTAN!
2017. júl. 18. 10:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva nem hinném,hogy rajta van a kezeden...De ha rajta is volna,arra is csak a festéket pazarolták,én nem lennék rá büszke:D
2017. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Nos, a videói eléggé színvonal alattiak. Gondolok itt az ipad sütögetésekre, megfűszerezve egy „kis” szponzorációval. Nem is probálja elrejteni, rendesen már a képünkbe nyomja. A clickbait-ről meg már ne is beszéljünk... Személyesen nem ismerem, de a videóiból az jön le, hogy beképzelt és nagyképű. Meg semennyire sem tiszteli a „srákjait”, akik alig érik el a 14 éves kort. Természetesen ezek a gyerekek, úgy istenítik a srácot, hogy az már már ijesztő. Mint valami agymosottak. A zenéivel semmi problémám, igaz, nem hallgatom azokat sem, dehát ez már ízlés kérdése. Nagy hiba volt szerintem belekezdenie ebbe a youtuberkedésbe, mivel a csatornáján található kontent egyenlő a nullával. És még ő csinál videót a clickbaitről, meg a szponzorációról, kimagyarázva magát. Na, hát ha már magyarázkodnod kell a saját videódban ott gáz van. Egyszóval, CANCER az egész. Tessék, kulturált vélemény.
2017. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Felvarrattad a nevét? Hát, ha ez igaz, akkor gratulálok. Majd jól megbánod, mikor ez a gyöngyszem is eltűnik a süllyesztőben :)
2017. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
A kérdező épp olyan retardált mint a Szponzorest. Azt kérted hogy alkossunk véleményt? Megkaptad mindenkitől. Szerintem egy ingyenélő, tartalmatlan tartalomgyártó.
2017. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Ja utolsó, csak azt várta, hogy majd mindenki ott isteníti Szabikát. De hat nem ez van.
2017. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem fogok senkit mocskolni, nem vagyok olyan. De ez a gyerek egyhén szólva egy nyálgép. Csak rinyálni meg Ájfont sütögetni tud. Arra nem gondol, hogy mások mit meg nem adnának egy olyan telefonért.

És elkezdte ezt az éneklés dolgot... Tudom sokan szeretik, de ami nem megy azt nem kéne erőltetni. Szívesebben hallgatom a macskám nyávogását.

Na meg aki nem értette volna... Nem szeretném mocskolni. Ez csak egy őszinte vélemény volt.

2017. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sátánista, cancer! Azért sátánista, mert facebookon kiírta, hogy az!
2020. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!