Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Világ életemben elkerültek a...

Világ életemben elkerültek a lányok, nők. Nem ezzel van gond, hanem hogy nem tudom megosztani az életemet senkivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz, volt már barátnőm, de javarészt egyedül voltam mindig. Pedig kedves, normális embernek tartanak. Nem vagyok egy szépség dehát ez van.

Inkább csak hiányzik valaki aki eljön velem nyaralni, néha egy ebédre, és úgy általában együtt tölti velem a szabadidejét. Lassan elfogadom hogy lehet ez így marad. Ha így is lesz, ti hogyan terveznétek meg az életetek hátralávő részét?


30/f


2017. júl. 18. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el biztosan találsz majd magadnak valakit akivel boldog leszel.Ha esetleg velem is így lenne de még fiatal vagyok akkor én a hobbimnak élnék.

15L

2017. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt elmondhatom. 38/N

Már beletörődtem, hogy így marad. De neked még van esélyed.😊

2017. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írhatunk, ha gondolod. Az a baj, hogy pasi vagyok én is, de lehet, hogy megoszthatjuk egymással a gondolatainkat. Úgysem ismerjük egymást. Egyébként meg járj el bulizni, fogdosd meg a seggüket a csajoknak és tedd oda az arcod egy pofonért. Na most, ők nem fognak becsöngetni, hogy hello, dugni jöttem. Nem? 22F
2017. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Én is egyedül vagyok, de nem azt tervezgetem, hogy mi lesz, ha így maradok, hanem mindent elkövetek, hogy ne maradjon így a szitu. Példa: Ha eltörik a lábad, akkor sem azt tervezgeted, hogy hogyan éld le az életedet az ágyban fekve, hanem a gyógyulásra koncentrálsz. Tessék ezen mindenkinek elgondolkodni!

A válasz 110%-ban hasznosnak bizonyult!

2017. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi embert egyedul...:D gyerekek nem akartok csinalni egy talalkozot mert lehet a vegen lesz itt randevu :D vagy csak jo baratsagok ;)
2017. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Majd tervezünk, kisfiam.
2017. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De neked legalább volt (van), anyukád, aki simigatott gyerekkorodban, nekem meg még ezt sem kaptam meg az élettől.

36F

2017. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen simigatnálak 7-es.😊😄
2017. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!