Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a közösségi...

Hogyan éljem túl a közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek először, sajnos 2 hétre mert eddig egy darab órát nem csináltam mert féltem az emberektől, most viszont szülői nyomásra jelentkeztem. Útba igazító leszek egy intézményben, tőlem fogják megkérdezni, hogy mi hol van... Gyakorlatilag 3 éve nem voltam sehol emberek között kivéve az iskolába, de ott is folyton rosszul érzem magam.Így nagyon rossz lesz ez a 2 hét emberek között. Mióta leszerveztem magamnak ezt a helyet azóta csak alszok és ezen jár az eszem, ezelőtt csak ilyen 4-5 órákat aludtam és soha nem voltam fáradt, most viszont 12 óra alvás után is "hulla" fáradt vagyok. Enni is alig tudok, pedig ezelőtt nem volt gond.


Hogy érthető legyen, ruha vásárlást mindig nyitáskor ejtem meg, meg hivataloknál időpontot kérek, hogy ne kelljen várni a váróba, orvoshoz úgy megyek, hogy zárás előtt mert akkor már nincs senki a rendelőbe.Ez megy 3 éve. Suliba meg autóval járok és próbálok mindig a bejárathoz közel parkolni.


2017. júl. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szokd az embereket, mert később még többet kell köztük lenni. Hogy akarsz így élni? Hogy akarsz majd dolgozni? Hogy intézed majd a hivatalos ügyeidet? Szocializálódj sürgősen!
2017. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán depis, sőt ellenkezőleg szeretek élni, de ha kilépek a házból sok mocskos gusztustalan embert látok mindig és ez felemészt hosszútávon , vagyis elébe mentem azzal, hogy antiszoc lettem.
2017. júl. 22. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne keverd össze az antiszociális személyiségzavart az introvertált szorongó emberekkel. Te csak szorongsz mások előtt, és nem szeretsz annyira emberekkel lenni, az antiszociális meg más néven pszichopata aki nem érez semmi érzelmet más iránt, maga irant sem es manipulal atver, a sajat erdeke megvalositasara. Nezz utana. Sok ember osszekeveri. Meg mindig pszichologust ajanlanek, meg egy nyugtato gyogynovenyt, de lehet hogy pszichiatert is mar. A gyogynovenyek segitenek hogy kicsit megnyugodj, hasznos egy dolog foleg a szorongasra. Egyedul ezen nem fogsz tudni segiteni magadon. Beszelned kellene a szuleiddel akkor nem is eroltettek volna.
2017. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem elébe mentél ezzel, hanem kitoltál magaddal! Inkább ismerd meg az embereket, és tudd megfelelő módon kezelni a velük való kapcsolatodat. Már ennyitől is problémáid vannak, és iskola után, a nagybetűs életben naponta találod szembe majd magad ennek a zárkózottságnak a hátrányival. Tönkreteszed a következő 60-70 évedet!
2017. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, rendben.

Következő kiírt kérdésnél arról érdeklődj, hogy hova akarsz költözni.

2017. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szoc.fóbia, pszichiáter
2017. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!