Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meztelen szülővel fürdőbe?

Meztelen szülővel fürdőbe?

Figyelt kérdés

Voltam délelőtt úszni, és a végén mikor mentem lezuhanyozni akkor láttam egy nőt a gyerekével (fiú) aki már 10 éves.

Persze ha kisgyerek megy az anyukájával akkor nem vagyok szégyenlős, nem azt mondom hogy most is takargtva fürödtem, de olyan furcsa volt.

Szerintetek mèg belefér?



2017. júl. 22. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy te fiú vagy és a nő csak azért volt ott, hogy segítsen lezuhanyozni a fiának, de közben ő maga nem volt meztelen, téged viszont kicsit zavart, hogy meztelenül kellett mutatkoznod előtte?


Ha így van, akkor megértem, hogy zavarba ejtő volt számodra a helyzet. Általánosságban egy tíz éves gyereknek már le kellene tudnia zuhanyozni egyedül. Lehet viszont, hogy van valamilyen olyan, nem nyilvánvaló betegsége vagy sérülése, ami miatt az édesanyja segítségére szorult. Ez teljesen érthető indok. Továbbá az is elképzelhető, hogy a srác kicsit félős és nem mert egyedül bemenni zuhanyozni idegen férfiak közé. Egy tíz éves gyereknél még ezt is meg tudom érteni. Normális esetben ilyenkor ugye ott van az apja, de lehet, hogy az anyja egyedül neveli vagy most éppen valami miatt nem volt ott az édesapa. Ebben a helyzetben bár kínos, de szerintem elfogadható, ha ő is bemegy. Az persze normális, hogy nem szívesen mutatkozol meztelenül idegen nők előtt.

2017. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!