Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan ki az a hülye,...

Most komolyan ki az a hülye, aki a like-ok és megosztások száma miatt megy férjez?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között nem egy ilyet látok: segítsetek, hogy férjhez menjek, ugyanis csak akkor tudok férjhez menni, ha kapok 600 like-ot, és 100 megosztást. Különben, ha nem akkor nem tudunk összeházasodni. Meg már olyat is láttam, hogy a vőlegényem eltűnt, és csak akkor kerül elő és vesz feleségül, ha kapok 700 like-ot.
2017. júl. 22. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A példád alapján azok akiket felsoroltál (de akkor mi a kérdés?). Van aki like-ban méri az életét és társadalmi rangját, és akár kutyába is lemegy csak hogy szeressék az ő virtuális énjét. Az ilyen koldusok pont olyanok mint a celebek akik a nézettségért csinálnak hülyét magukból és tartják fenn a nevüket.
2017. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehéz elhinni, hogy vannak olyan idióták, akik ezt is likeokhoz mérik. Ha nem kap annyit, lemondják az esküvőt? Annyi idióta van.
2017. júl. 22. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Most ideírtam volna a véleményem, de inkább megtartom magamnak. :D
2017. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Komoly, hogy vannak ilyen beteg emberek? És ki az, aki egy ilyet önszántából elvesz/hozzá megy?
2017. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát én reménykedem még azért hogy poén.Vannak ilyen legény/leánybúcsús baromkodások is. Jobbik esetben ez, rosszabbik esetben meg el kell gondolkodnunk hogy hová is fejlődünk :D
2017. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy mondja le. Ilyenkor el van választva a valóság és a facebook-személyiség, a weboldalon csak azért nyomatja magát az ilyen ember hogy minél több emberhez eljusson az ő boldogságának híre és legyen meg a sok irigye. A clickbait-szalagcím pedig úgyis eladja magát, főleg egy ilyen témában.
2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem poénnak szánják, vagy valami fogadás esetleg.

Abban szinte biztos vagyok, hogy akkor is van esküvő, ha nem jön össze. Nem hinném, hogy bárki komolyan venné ezt.

2017. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több az ilyen rohamdroid, akinek a Failbook jelenti az életet. Nem csodálkozom, ha ilyen sügérek, csoda hogy bedigitalizálódni nem akartak még a számítógépbe mint a Tron-ban...
2017. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Clay Morrow ***** válasza:
0%
Ilyen nem létezik.
2017. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

pontosan. az egész csak arról szól, hogy az amúgy fillért sem érő, unalmas élete, a minimális számú őt körülvevő emberrel együtt kevés neki, és így próbál magának valami kis népszerűséget szerezni...meg persze nem csak maga a menyasszony, mert legtöbbször itt általában a "hülye" lánybúcsús barátnők találják ezt ki, hogy micsoda frappáns ötlet bevonni a facebook-ot is, és lájkokért kuncsorogni.


senkit nem érdekel, hogy teljesen vadidagen emberek fognak majd többségben rányomni, akiket utána ugyanúgy nem érdekli az egész...tehát népszerűbb ettől egyikük se lesz, dehát mind1. ha valaki ettől boldog, csinálja...

2017. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!