Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál-e már valakivel úgy,...

Voltál-e már valakivel úgy, hogy semmi különöset sem mondtál, és mikor elsétáltál, akkor úgy érezted, hogy életed legjobb beszélgetése volt? N

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen de akkor leginkább a szemein arcán száján és az testén gondolkodtam el magamban, hogy mennyire gyönyörű így a végén csak arra emlékeztem, hogy milyen jó volt ez a beszélgetés.

De basszki miről is beszélgettünk,,,

2017. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is szokott történni hasonló.Semmi extráról nem beszélgetünk,de valami van a levegőben,mikor nézem őt,vagy fordítva.Nem is az a lényeg,miről van szó,hanem hogy beszélgetünk.
2017. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont most egy másfél órája történt ilyen velem. :) Volt munkatársammal futottam össze, aki egyébként tetszik nekem. Egy pár mondat erejéig beszélgettünk. Napok óta kicsit melankólikus hangulatban vagyok, de jókedvűbb lettem a beszélgetés után, pedig kb. a semmiről beszélgettünk, hogy mizu meg ilyenek. :D Nem tudom látom-e még az életben. :D 22/L
2017. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!