Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy mindig a kamukérdéseken lovagolnak legtöbbet az emberek? Egyszerűen ez az oldal unalmas lenne, ha nem lennének kamukérdések.

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt igaz. Másrészt, így a komolyakat sem hiszi el senki. Funkcióját vesztette.
2017. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és döbbenetes a számomra, hogy az egyértelmű baromságokra is részletes és hosszú válaszokat adnak egyesek. A troll kérdező meg röhög. Bár láttam olyat is, hogy kamunak tűnt, de közben halálosan komoly volt. A moderátorok áttették a humor kategóriába, a kérdező meg konkrétan haldoklott.
2017. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es! :( Ez elég szomorú.

A szervert kéne már modernizálni, mert így tényleg durva. Mindenki azt ír, azt kérdez, amit akar, és sajna tényleg van olyan, aki valóban bajban van, és kiröhögik, elviccelik, pont a sok idióta kamus miatt.

2017. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. A család szekcióban feltettem anno egy kérdést, nem volt nagy durranás, de el voltam keseredve. Erre utánam feltett valaki egy ordítóan gagyi, hosszú kamukérdést és oda özönlöttek az emberek. Az én kérdésemre egy válasz jött. De tényleg valami bődületesen átlátszó sztori volt és kb. 40-50 választ írtak rá, veszekedtek alatta...A politika szekcióban szokott még ez lenni.
2017. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ez azért van így, mert az emberek már nem kíváncsiak a hétköznapi dolgokra, vágyna az átlátszóra, ami egyben kissé lebilincselő, főleg akkor, ha polgárpukkasztásról van szó.
2017. júl. 25. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, kitolódik az ingerküszöb.
2017. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!