Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a barátom fizette a 72...

Ha a barátom fizette a 72 órás tablettát akkor a felét odaadjam igaz?

Figyelt kérdés

1 hete történt a baleset. Kiszakadt a gumi. Ő 120 km-re lakik tőlem egy egész hétvégére mentem fel hozzá. Szombaton megtörtént a baleset és másnap mentünk magánkórházba ügyeletre ahol 10.000 volt a gyógyszer felírás plusz 8000 a gyógyszer.

Kifizette nekem mert nem volt csak 3-4 ezer nálam és a bankkártyám itthon felejtettem.

Ilyenkor ti hogy cselekednétek? Én úgy érzem vissza szeretném adni neki a felét legalább. Vagy az egészet kéne?


2017. júl. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a felét bőven eleg kifizetned neki, az ő erdeke is hogy ne szulessen baba, szoval nem kell az egeszet eleg lesz a fele is.
2017. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

10000 egy gyógyszer felírásért?! Ha bementek egy sima ügyeletre, ingyen felírják.

Ha te mondtad, hogy magánkórházba menjetek, akkor a helyedben kifizetném a tizest, pluszt a gyógyszer felét.

2017. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a felét add oda ..
2017. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy magánba menjünk. Nem tudtuk hogy így hogy nem Pesti vagyok ügyeletben felírják-e...
2017. júl. 25. 19:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert ugye ezzel nőgyógyászati ügyeletre kell menni. Nem sima ügyeletre.
2017. júl. 25. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima ügyeleten is felírják és nem kérnek el érte egy csomó pénzt
2017. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!