Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek a legcsúnyább férfi és...

Melyek a legcsúnyább férfi és női név?

Figyelt kérdés

Szerintem


Férfi: Béla

Nő: Klotild


2017. júl. 26. 23:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
#20 nagyon haragszol a Fideszre :D Trumpot nem értem, mert ő nem rohanná le a félvilágot, mert beszóltak neki! A Fidesznél alkalmasabb párt jelenleg nincsen az országban. Majd ha a tolvaj MSZP-re szavaznál, akkor ennyit mondok "hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal." Gyúrcsány Ferenc. Ha a korrupció botrányokkal teli Jobbikra akkor csak gratulálni tudok. Az LMP baloldali idótákkal teli gyülekezet. A kétfarkú kutya párt aranyos, de kormányzásra alkalmatlan. Mondj egy pártot is ami alkalmasabb a kormányzásra. Én sem vagyok elégedett, de ez van.
2017. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Nő: Margit, Matild,Klára,Sára,Piroska,Gertrúd,Gyöngyvér,Magdolna,Irén,Ivett,Lujza,Janka,Panka,Lilla,Jolán,Eta,Terézia,Fruzsina,Kincső,Eszter,Edit,Erika,Lenke,Lelle,Zselyke,Vilma,Villő,Klementina


Férfi: Szaniszló,Jácint,Dorián,Barnabás, Barna,Balázs,Márton,Roland,Jenő,Farkas,Endre,István,Botond,Koppány,Győző

2017. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!