Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (Lent)

Most mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés
A nagymamánk teljesen bekattant. Én egy 15 éves lány vagyok kis unokatestvéremmel ott aludtunk mamánknál. Este mentünk, egyikőnk sem lakik túl messze tőle szerencsére. Már mikor oda mentünk is eléggé zavart volt, alig szólt hozzánk mikor kérdeztük stb. Nekem nagyon jó volt vele kapcsolatom, elmondtam neki mindent. Este volt mielott ment aludni bejott. Elkezdett kiabalni, hogy ne legyunk hangosak stb. Utana melegünk volt gondoltuk kiülünk erkélyre. Bejött kb 1 órával később szobába. Latta hogy ott vagyunk. Mondta jojjunk be, elpakoltunk. Mondta adjuk oda telefont es fekudjunk le. Nem szerettuk volna oda adni. Eloszor unokatesomhoz ment elkezdte utni, sírt. Odamentem, hogy engedje el. Utana nekem is nekem jott, hogy adjam oda megszorongatott. (A kezem teljesen lila, veralafutasos) elvette vegul ugy lefogott minket. Unokatesom nagyon sirt en probaltam nyugodt maradni. De elvett mindent amivel vilagithattunk volna. Bement szobaba gyorsan felhivtunk unokatesom szuleit. Aztan kijott mamank es kinyomta a telefont. Utana lekapcsolta a lampat azt mondta fel ne merjuk kapcsolni. Mondtuk hazamegyunk de ajtot becsukta es elvitte a kulcsot. Feltette polc tetejere a telefonokhoz. Ultunk agyon sotetbe en elkezdtem sirni, mert feltem mi lesz, unokatesom megjobban megijedt. Mamank jarkalt kint a sotetbe. Nagyon feltem, mar azt hittem bejon egy kessel, de komolyan. Szerencsere jottek szulei unokatesomnak. Persze minket szidtak, hogy mi tehetunk rola. En haza jottem, anyukam nagyon megijedt mikor beleptem ajton sirva. Elmondtam neki az egeszet. Apukám holnap beszel mamammal.

2017. júl. 27. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Részedről ennyi akkor, normális esetben a szüleid ellátják a baját. Én ezek után biztos nem mennék többet a közelébe
2017. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

te névelőket (a, az) nem tudsz használni?


a szobába

a polcra

az ajtót

a szülei

az erkélyre

stb...

2017. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Annyi történt, hogy szeretett volna aludni nagyid, többször bement hozzátok, szólt, titeket ez nem érdekelt, neki még eldurrant az agya és nagyon szarul viselkedett. Mindannyian hibásak vagytok.
2017. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves? Lehet az öregség, bár nem hiszem, hogy egyről a kettőre megváltozik tőle az ember... Nem lehet, hogy rosszul szedi a gyógyszereit?

Azt tanácsolom ne menjetek többet hozzá, ha látogatjátok, akkor is csak kapuban beszéljetek, mert ez tényleg lehet veszélyes.

2017. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy megőrült vagy megszállta a démon.
2017. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban lesz 72 éves.
2017. júl. 27. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2#.., minek névelőt használni mikor nélkülük is értelmezhető mondat? Mert nyelvünk elkorcsosult s mindenhova értelmetlenül túlmagyarázó szavakat dobálunk, nem jelenti, kellenek. Gondolkozz picit.
2017. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még a vesszőket kitehetnéd, Red Vixen.
2017. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!