Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ez szerintetek gáz? Ti...

Fiúk, ez szerintetek gáz? Ti bírjátok az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,lány.A helyzet az,hogy nagyon közvetlen vagyok,ebből adódóan sok a barátom.Aztán sokat mosolygok...De még mennyit!Úgy gondolom senkinek semmi rosszat nem teszek,de az emberek mégse csípik mikor mosolygok.Szép a fogam,nyugi! :D Ezért nem is értem miért kedvelik a sokkal inkább magukba fordulós lányokat a fiú barátaim.Attól hogy mosolygok attól még én is tudok komoly lenni.Fiúk,arra egy magyarázat hogy a komolyabb,és menőbb lányokat miért bírjátok jobban mint a mosolygós és közvetlen lányokat?

2017. júl. 27. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkinek baja lenne a mosolygós lányokkal. Ha nem bírnak, annak más oka van.
2017. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha valaki mosolyog, de amikor valaki azt írja, hogy " Aztán sokat mosolygok...De még mennyit!" Akkor nekem az jön le, hogy komolytalan, inkább vihorászó mint mosolygó. Olyan aki akkor is vigyorog amikor nem kéne. Mert nagyon nem mindegy hogy vigyorogsz vagy mosolyogsz, és mikor mosolyogsz.

Szóval ha téged azért nem kedvelnek mert túl sokat mosolyogsz, akkor nem a mosolygásod miatt nem kedvelnek.

Nagyon jó ha közvetlen vagy, és vidám, de legyen egy határ. Nem jó ha ennyire naiva vagy. Sokan ki fognak ezért használni.

23/F

2017. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszonom a valaszokat,segitettek.☺
2017. júl. 27. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
100x jobb ha mindig mosolyogsz mintha mindig depis lennél! :) Úgyhogy nincs ezzel nagy gond. Meg ebben a korban ez tök oké. Viszont arra ügyelj hogy ne legyél "too much" ne juss el oda hogy körülötted mindenki megunja a vidámságod, tehát az arany középút itt is érvényes. Előttem szóló jól mondta, tudj komoly is lenni, akire lehet számítani mint barát, ember, társ.
2017. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a mosolygós és közvetlen lányokat bírom jobban és szerintem ezzel így van a legtöbb férfitársam is. Szerintem ott lehet a difi, hogy azok a lányok szebbek, mint te.
2017. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolut a te stilusod jon be:D Nem kedvelem a befordulos lanyokat
2017. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bírom hát

Utaznák is veled

😂😂

2017. júl. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sokat mosolyogsz.

De mi köze ennek az utazási rovathoz???

2017. júl. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt tapasztaltam, hogy a folyton mosolygó lányokat mindenki imádja. És azt is, hogy ezen lányok 99%-a alattomos, hazug dög.
2017. júl. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég érdekes, mert én egy elég "magamnakvaló" lány vagyok és én azt tapasztaltam, hogy a fiúk csak a közvetlen, mosolygós lányokat szeretik mindenhol. A hozzámhasonló lányokat messziről kerülik és mindig szúros szemmel néznek rám, pedig még meg se szólaltam. Sajnos én nem tudok közvetlen lenni egyszerűen ilyen a személyiségem születésem óta, és ezen nem tudok változtatni. És állandóan mosolyogni sem tudok mint egy idióta. Én csak akkor akkor mosolygok, ha van miért/kiért mosolyognom.
2017. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!