Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszívatni valakit...

Hogy lehet megszívatni valakit, tönkretenni egy esküvőjét?

Figyelt kérdés

Középsuliban egy csajjal "játszottunk", mindig szívattuk egymást, vagy a környezetünket, amolyan versengés volt, hogy ki csinálja jobban.

Kb. mint a Kegyetlen játékok című filmben.

Valamilyen szinten tetszettünk egymásnak, de valamiért sosem volt köztünk semmi.


A vége az lett, hogy a vizsga utáni nap hívtak vizsgázni "mert előrehozták" vagyis lemaradtam róla, és az osztályfőnökünk, aki ezért felelt, egyszerűen meghúzta a vállát, hogy szólt, és amúgy sem érdekli, mert már felmondott (nekem ez egy évembe került, és sok kellemetlenségbe).


Rá egy hétre találkoztam a csajjal, aki konkrétan a szemembe röhögött, hogy "nyert", és mekkora lúzer vagyok, hogy bedőltem ennek - kiderült, hogy összejött az osztályfőnökünk fiával, mondott rólam mindenféle szépet, és ezért golyóztak ki vizsgáról... neki meg ezért sikerült olyan jól...


Azóta eltelt pár év, és most lesz az esküvőjük... rég játszottam már, és valahogy nosztalgiázni támadt kedvem :)


Valami jó ötlet? - Egyszer hallottam, hogy valaki egy esküvőn a vacsora közben a nyitott ablakon keresztül benyomta a szippantósautó csövét, és kajakra beküldte a cuccot, úszott minden... de ez másodszorra már nem lenne poén :)


2017. aug. 1. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy gerinctelen barom vagy, ha valaki esküvőjét szándékosan tönkretennéd.Az egy megismételhetetlen alkalom, ha az enyémet tönkretennéd bármilyen szinten perelnélek, utána pedig szépen megveretnélek.

Mindketten gyerekesek vagytok, de te egyenesen nevetséges.

2017. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen... nem mindenki tud változni. Te ugyanakkora lúzer maradtál. Gondolom barátnőd sem volt még soha.
2017. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Látom, nem értitek, köztünk ez egy "játék" - amikor szándékosan kidobatott vizsgáról az is csak egy "játék" volt, igaz elég durva húzás, mert 1 évembe került, ami elég volt, hogy lemaradjak az egyetemről!


Vicces, hogy tulajdonképpen jól alakult, mert megtanultam, hogy "Győzni kell, bármi áron, puszta akaraterővel!" Azóta sikeres vállalkozó lettem :)


Szóval, nagy poén lenne, ötletek? :)

2017. aug. 1. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy nem vagy sikeres vállalkozó. Azok felnőtt módon viselkednek. Nem ragadnak le a 16-17 éves sérelmeken.
2017. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy? Ha több, mint 15, akkor keress fel egy orvost, mert nagyon beteg vagy.
2017. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nevezík úgy, hogy pszichopata. Empátia, és egyéb érzelmektől mentes. Szomorú, hogy 16 évesen az volt a "játék" hogy más embereket szivattatok, és érzelmi ronccsá tettétek a társaitokat. Az meg pluszba szomorú, hogy te még mindig azon a szinten maradtál. A lány már rég elfelejtette a játékotokat, és valószínü téged is. Felnőtt ember, párja és munkája van, az esküvőt tervezgeti, biztos vagyok benne hogy egy olyan jelentéktelen embert mint téged már rég elfelejtett. Elég gyerekes hogy évek távlatából is ezen kattog az agyad...Ha az én esküvőmet tennék tönkre így, én hidegvérrel félholtra verném az elkövetőt. Remélem ő is hasonlóképp tesz.
2017. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Te nem láttad, amit írtam?

A lány óvodás szinten viselkedett, de te... egy szánalmas hülye vagy.

Az a baj, hogy neked sose lesz esküvőd? :)

Ha bármit teszel az esküvő ellen, szívből kívánom, hogy a lány vőlegénye verjen laposra.

Első voltam.

2017. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan ha ilyet megteszel a lehető legnagyobb gerinctelen féreg lennél, bár ez lehet gyenge szó ilyesmire.


Mondjuk ha mégis megtennéd remélem nem csak a vőlegény, de az egész násznép úgy elkap, hogy egy évre kórházi ágyban sziesztázol.

2017. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sosem értettem, hogy lehetnek ilyen negatívak az emberek, ahelyett, hogy élveznének a játékot, vagy csak a pszichopaták ilyen jókedvűek :)


3 éve, 22 voltam, amikor kigolyóztak a vizsgáról, és pont ez a 3 ember volt benne (a csaj, a barátja és a barátja apja az osztályfőnökünk). Szándékosan csinálták, ok nélkül, mint írtam a csajjal ez egy játék volt - ki mint vet, úgy arat...


Csak kicsit feldobom az esküvőt... úgy érzem, én leszek a tanúja, a napokban összefutok vele és rábeszélem :)

2017. aug. 2. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Remélem az arcodba röhög, hogy nem.

Vidám ember vagyok, de te egy elmebeteg.

Én örülnék a barátaim esküvőjének, támogatnám őket.

Kezdem azt hinni, hogy troll vagy, mert normális embernek meg sem fordul a fejében ilyet tenni.

Ha bármit teszel, szívből kívánom, hogy verjenek addig, amíg kórházba nem jutsz.

2017. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!