Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23500 forint 3 napos gólyatábo...

23500 forint 3 napos gólyatáborért, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Számomra, aki saját magát látja majd el, az egy év alatt gyűjtögetett kis pénzéből, nem éri meg.
2017. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A mi 3 napos gólyatáborunk ingyenes volt, csak a 300 ft-os oda-vissza vonatjegyet kellett fizetni.
2017. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 DnPlymn válasza:
93%

Egy gólyatábor egy főre bontott költsége körülbelül ennyi.

Nézd meg az egyetem tavalyi gt videóját és döntsd el te, hogy neked megéri-e.

2017. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos nem mennék ennyiért.
2017. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
te dógod. Ha koleszos leszel szerintem felesleges, fogsz ott eleget ismerkedni. Ha meg albis/bejárós, akkor lehet nem árt, ha lesz pár ismerős arc a suliba, persze pár buli alatt ez is bepótolható.
2017. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szertem nem. Facebook cset többet ér. Keresd meg a csoprttétsaid.
2017. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk 15 ezer a tábor idén. Vidéki egyetem, 4 napos, Csillebérc. Én voltam anno gólyatáborban de nekem speciel nagyon nem tetszett
2017. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
83%

Én anno élveztem a gólyatábort, de ha tőlünk is ennyit kértek volna érte, akkor kétszer is meggondolom, hogy megyek-e.

De ez a te döntésed! Keress rá a helyszínre, érdeklődj az előző évek táborairól és aztán mérlegelj

2017. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Naná! - Gondolj bele, mennyi gólyát ehetsz három nap alatt!


Komolyra fordítva:

Nem olyan borsos ár ez! A szezonális szobaárak (a szálláshelyen eltöltött éjszakákban számolva) alkalmanként 11 - 13 ezer forint körül mocorognak (átlagosan) főszezoni időszak lévén, és amiről itt irtam, az csak arról szól, hogy van hol álomra hajtanod a fejed, illetve nem emésztenek fel a rovarok és a kelletlen kánikulai meleg.

Van, ahol ezen felül megsarcolják a légkondicionálást - még plusszba, - mint szolgáltatást!

Szerintem nem olyan rossz ár-értékarányú dolog lehet ez, mert ennél azért - remélhetőleg - többet kapsz az említett összegért!

2017. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sok, főleg, hogy nyílt titok milyen ocsmányságokat művelnek a gólyatáborokban.
2017. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!