Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti beszállnátok a csatárláncba...

Ti beszállnátok a csatárláncban való keresésbe a strandon, ha eltűnne egy ember és a vizimentők erre kérnék az embereket?

Figyelt kérdés
nekem olyan fura volt látni ezt, ahogy tegnap mutatták, én nem szívesen tenném, sajnos ilyenkor már csak a holttestet találja meg valaki, akinek ezzel tönkre megy a nyaralása

2017. aug. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszállnék. Ha tökre megy a nyaralás, ha nem, ha van egy icipici esély is rá hogy megtaláljuk élve az illetőt akkor csatlakozom.
2017. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Szar ember vagyok, de nem. Én alapból nem megyek tavakba, mert gyerekkorom óta attól félek, hogy egy hulla kezére lépek. Itt meg szinte biztos. Nem vagyok erre kiképezve.
2017. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Mivel én nyaralni megyek mondjuk a Balatonba nem pedig felelőtlen piás hullát keresni.
2017. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem értitek? Az ember nem feltétlenül halott, lehet, hogy önhibáján kívül került életveszélybe!
2017. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül mennék segíteni.
2017. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyan még nem volt, hogy kb fél óra után kimentették és ép ember maradt továbbra is
2017. aug. 6. 02:00
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ismerősöm hasonló helyzetben, erdőben így találta meg egy hulla valamely részét szag alapján. Azóta is undorodik a rizstől. Így azt mondom inkább nem, ha így kell keresni, annak már mindegy.
2019. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!