Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor komolyan köteles...

Ilyenkor komolyan köteles vagyok jó képet vágni?

Figyelt kérdés

Pénztàrban dolgozom egy nagyobb èlelmiszer-supermarket làncnàl (diàkmunka, még mielőtt rázendít itt valamelyik ügyeletes, hogy "Tanulni kellett volna").

20.00-kor zàrunk, 20.15kor elvileg letelt a munkaidőm. Ennek ellenére tegnap is 20.15kor még a kasszàban ültem, mivel ekkor még bejött egy csalàd, és bevàsàroltak több, mint 60 ezer Ft értékben aprósàgokat. Utàna kitettem a kistàblàt, hogy bezártam, mivel a kolléganőm még bent volt a màsik kasszàban. Erre mèg bejönnek a vàsárlók, pakolnak a tàbla mögé, mintha ott se lenne, èpp akarom mondani, hogy az első kassza is nyitva, tessék àtfàradni, erre làtom, hogy a kollèganő közben bezàrt és màr le is lèpett.

Mikor màr gondolom, na, akkor mindenki elment visszajön a fenti csalàd, hogy jajj, valamit elfelejtettek, és kasszàzhatok még 15 ezer értékben, mikor màr az összes kolléga és kolléganő hazament, pakolhattam mèg a szertehagyott àrut is egyedül vissza. Megint 20.40kor szabadultam.

Ès köteles vagyok mosolyogni még a záràs utàn érkező vevőkre is, kedvesnek lenni, jó kèpet vàgni, holott legszívesebben megmondanàm, hogy jöjjön vissza holnap, én sebmegyek sehovà màr zàràs előtt 10 perccel, pláne nem nagybevàsàrolni


2017. aug. 6. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
szólsz a főnöknek.. ha fizet zsebbe túlórát akkor mosolyoghatsz tovább, ha nem, akkor legközelebb kitessékeled az embereket, hisz diákmunkán vagy, telibe sza_hatod.
2017. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

 

Ha a vásárló nyitvatartási időben lépett be a boltba, kötelesek vagytok kiszolgálni és ebbe a kasszázás is beletartozik. Nyilván ha valaki zárás előtt egy perccel megy be két talicskányi cuccot venni, akkor szarjon farfekvéses ikersünt, de akkor is ki kell szolgálni, ez van. Ha zárásidő után még be lehet jönni a boltba, az baj, az a főnökség hülyesége, velük kell megbeszélni, bár sztem tesznek rá.

2017. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyitvatartási időn kívül nem is üthetsz be a pénztárgépbe semmit, mert megbüntet a NAV.

Ez melyik Tesco?

2017. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!