Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az afrikai és arab emberek lassan-lassan elfoglalják Európát?


2017. aug. 13. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
És még ehhez asszisztál is fehér ember. Szomorú és végzetes!
2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Ehhez még nagyon sok idő kellene. Nem fog egész Afrika Európába jönni.
2017. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon jól tennék. Szorítok nekik, sőt, még segítek is ha kell.
2017. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem, de ideje lenne már hogy egy kicsit más legyen a helyzet, főleg ha kiírtanák végre az ilyen elmebeteg férgeket mint a kérdező, meg az eddigi válaszolók
2017. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Ezt hívják úgy, hogy Coudenhove-Kalergi terv megvalósítása. Keress utána.

Spirituális magyarázata pedig az, hogy anno évszázadokon keresztül az európai nemzetek gyarmatosították Afrikát, Ázsiát, kizsákmányolták a helyi lakosságot és most a fagyi visszanyal. Nem lehet tudni, de a Kalergi terv az 100%.

2017. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Én is a Kalergi tervet akartam írni... Sajnos valós állítás, nem sokáig leszünk Fehér Európa, a libsik meg még örülnek is neki, hát gratulálok. :)
2017. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindnek, de rohamosan növekszik az eltérő bőrszínűek aránya. Ha egy fehér feketével képez utódokat több mint valószínű, hogy a gyerekek is csokik lesznek, a fehérgyűlölet meg lassan divat lesz, így a fehérek előbb vagy utóbb eltűnnek majd.

Miért ne lehetne embernek nevezni? Attól, hogy logikailag nem érsz el egy általános szintet, hogy alapvető eseményeket következtess le, nem én vagyok a hibás, és nem én vagyok az idióta. ;)

Egy szóval sem írtam, hogy csak mi lehetünk itt, de hát ezt akartad belelátni... Nincs is bajom az egyéb bőrszínűekkel, sőt támogatom, hogy minden fehérnek legyen egy. :)))

2017. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Akik a Kalergi tervet említették, azok tudják is, hogy mi az?


Ugyanis a Kalergi terv szerint nem fogják afrikai/arab emberek uralni Európát, nem lesz muszlim Franciaország és muszlim Németország meg semmi ilyen.

A Kalergi terv szerint összekéne integráldóni a fehéreknek és a feketéknek egy identitásnélküli kevert fajjá, amin könnyű uralkodni.


Na mint látjuk, ettől teljességgel távol állunk. Semmi integráció nincs, párhuzamos társadalmak alakulnak ki, ami egyáltalán ne passzol a Kalergi tervhez, sőt egy erős identitású muszlim többségű Európán még annyira sem fognak tudni uralkodni.


Úgyhogy muszlim többségű Európától ne féljen senki, az senkinek sem az érdeke. Se a háttérhatalomnak, se Izraelnek, se az USA-nak, se az EU-nak senkinek.


Amit mindenki akar az egy kultúra és identitás nélküli faj létrehozása, csak hát a feketék és az arabok nem igen hajlanak erre.

2017. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
9. Ahogy a fehérek se
2017. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem érdeke, akkor mi a fäsznak nem állítják le a migránsok behozatalát? Szándékosan behozatalt írtam. Elég csak utánajárni, hogy az NGO-k is lebuktak, mert összejátszanak az embercsempészekkel, vagy az, amikor a határon a rendőr tárt kapukkal várta a migránsokat, beengedve az országba, hogy állításuk szerint továbbhaladhassanak.

Oroszországból kitiltották Soros György Nyílt Társadalom Alapítványát. Ez az alapítvány pontosan a migránsok pénzelésére, szállítására és integrálási kísérletére jött létre illetve hajaz, csak sok vak ember nem lát a dolgok mögé, és ami még szomorúbb, nem is kutat utánuk.

2017. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!