Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek két 15 évest...

Szerintetek két 15 évest beengednek 18 karikás horrorfilmre?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen. Nem fognak törődni veletek. Esetleg megkérdezik, hogy elmúltatok-e 18 évesek.
2017. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman sosem kerdezik sehol
2017. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdeznek, mondjátok: ketten harminc évesek vagytok!
2017. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem, csak hármat... xD


Ha horrorisztikusan néztek ki, még előre is engednek. Főleg majd Halloween alkalmával. :P Egyébként meg minek sokkolod magad? Pláne kiskorúként... Számos kamasz hajlamos összetéveszteni az okot a céllal...


Nem attól leszel felnőtt, ha végig bírod nézni a horrort. Hanem arról van szó, hogy nem feltétlenül üti ki a felnőttet a horrorfilm, ha már a nagybetűs élet amúgy is kissé kiütötte... Nem attól leszel felnőtt , ha szexel, hanem ha már felnőtt valaki, akkor jóval kisebb eséllyel kerül bajba a nemi aktus miatt, mert mentálisan lényegesen érettebb egy huszonéves a szexhez, mint egy tini.


Tehát kb úgy gondolkodik sok kamasz, mintha egy kisiskolás gyermek akkor lenne erős, ha fél karral felemelne egy lámpaoszlopot, Toldiként mutatva Budára az utat, holott ettől balesetet szenvedne, mielőtt felemelné...


Ellenben egy huszonéves már végig tudja gondolni, mennyit bír el, és van esélye is olyan erősnek lenni... testileg, és mentálisan is. Mert idősebb lett, erősebb lett, tapasztaltabb lett, és esélyesen többet volt ideje gondolkodni is az élet dolgairól, mint anno tiniként. TEHÁT DÖNTÉSKÉPESEBB LETT.


Ergo nehogy mára befőtt tegye el a nagymamát... xD


De tudod mit - felőlem menj be a moziba, aztán ha hetek múlva szorongsz, és rosszul alszol, akkor nagy bőszen játszd továbbra is a nagyfiút mások előtt, és szenvedj közben, ha neme jó így. ;)


Sok felnőtt viszont már van olyan bölcs, hogy fel tudja mérni, mi egészséges számára és mi nem.


Más kérdés,

hogy nagykorúak között is

sok az ostoba, az önmérgező...

Ne róluk vegyél példát.


Ettől még nagykorúként meg lehet nézni olykor horrort, vagy horror jellegű művet is. Mondom: nagykorúként.

Nem véletlen a 18 karika...

Nem szívatásból találták ki.


Nem leszel kevesebb attól, ha te már esetleg fel tudnád mérni, mitől maradsz / kerülsz egyensúlyba. De a legtöbb kamasz erre nem képes, csak játszani az agyát, utána meg sír-rí titokban... Hogy "jaj , teherbe estem, azt hittem, ha felcsináltatom magam, attól leszek felnőtt... Jaj, pszichés problémám lett, azt hittem, attól leszek felnőtt, ha sokkolom magam horrorral..." És a többi...


Tudod mit jelent az, hogy a legtöbb kamasz meg akar felelni a másiknak? Azt, hogy egy bolond százat csinál.


ÖNMAGADNAK akarj megfelelni, ne másoknak. Ez a bölcs hozzáállás.


Persze attól még végiggondolhatod mások meglátását, kisgyermekkorútól az aggig. De legyenek önálló meglátásaid is, mégpedig ALAPOS gondolkodás során.


Ne pedig puszta megfelelési kényszerből dönts, mert az infantilis dolog: "jaj, ha nem nézem meg a horrorfilmet, akkor kis scheggdugasznak fognak hinni engem, jaj, jaj!". Tele vagytok félelemmel a megfelelési kényszer miatt, aztán nézitek a még félelmetesebb horrorfilmeket...


Az más kérdés, hogy léteznek horrornak címkézett átlátszó, gyenge, hollywood-i műbalhék is, az valóban egy 8 évesnek se kottyan meg. De én a tényleges horrortól óvlak. Gondold végig. A gondolkodás felnőtt vonás. A helyedben biztosra mennék: ha 18 karika, akkor az van 8 éveseknek van, van 14 éves kortól, de... mi van, ha tényleg inkább csak 18 / 20 éves kortól van esély, hogy nem ráz meg, amire 18 karikát tettek ki...?

2017. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ájemszorri, sokat elgépeltem. Itt a végén, példának okádék: "vaGY 8 éveseknek van, vaGY 14 éves kortól"
2017. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy okoskodo nénikét fogtok ki, akkor ugyis megkérdi. Max hazudtok, mondjátok, hogy nincs nálatok irat, nem tudjátok bizonyitani, akkor ugyis be kell engednie. de ha nem hiszi el, akkor hazamentek, vesztenivalotok nincsen. Viszont ha diákkal veszitek a jegyet, akkor látni fogják a korotokat. Ha nagyon be akartok jutni, akkor vegyetek teljes áru felnött jegyet, ebben az esetben jobban hihetö.
2017. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mennyire lelkiismeretes jegykezelőt fogtok ki. Ha már elkéri az igazolványotokat, akkor nem fog beengedni.
2017. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beemgednek siman nyugi :F
2017. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minket (15/L és szintén 15/L) beengedtek a (18-as) Atomszőkére, pedig diákigazolványt is adtunk (magunktól).
2017. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na? beengedtek? :)
2017. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!