Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rengeteg feleslegesen...

A rengeteg feleslegesen elköltött pénz és a kóbor állatok miatt ti is remélitek, hogy valóban hűvös, rossz idő lesz 20-án és elmarad a tűzijáték?

Figyelt kérdés
Amúgy sincs túl sok értelme. Hangos, felesleges, drága.
2017. aug. 17. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%
Marhára érdekel.
2017. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Szintén én sem szeretem a tűzijátékot,

de ha elmarad az esetleg 10-20%-al kerül kevesebbe.


Ugyanúgy telepítik, készre hangolják akkor is, ha elmarad,

sőt leszerelni is sokkal drágább az éles ki nem lőtt rakétákat, mintha csak "takarítani" kellene utána.

2017. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Soha nem értem, miért jó, ha a sok nyálas paraszt szájtátva nézi a tűzijátékot, mikor elég csak a kórházak állapotára gondolni.
2017. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Egyik barátnőm mondta, hogy aki egyszer látott tűzijátékot, az az összeset látta. Nyilván nem igaz teljesen, de az ilyen szerintem is az egyszerűbb embereket érdekli, mint a petárda kb. nagy puffogás, zaj, fény.
2017. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Remélem, nem marad el, én nagyon szeretem a tűzijátékokat, szilveszterre venni is szoktam egy párat.

Az állatoknak mi közük van hozzá? Nem értem. Bent a belvárosban nincsenek kóbor állatok.

2017. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Íme egy egyszemélyi demokrata. Ami neki nem tetszik, azt "tíccsákbe". Majd ha egyszer lesz időd, kicsit nézz körül, hátha észreveszed, hogy élnek még emberek a Földön.

És lehet hogy sokkal többen vannak, akiknek tetszik, mint akiknek nem.

2017. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Innen Denverbol oszinten magasrol teszek ra, hogy mi van vagy mi nincs mo-on.
2017. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Sose fogom megérteni, hogy ha nem is itt laksz, meg nem is érdekel mit kell ideírni. Erre büszke vagy? Vagy most jobb? Hát egészégedre, utolsó. :D meg mondjuk nem arra vonatkozott a kérdés, hogy hol laksz, de mindegy mondom, biztos velem van a baj.. :)


Egyébként kicsit én is sajnálom a kóbor állatokat, a mi kutyánknak ez lesz az első Augusztus 20.-ája velünk, nem tudom hogyan reagál majd. :( az azért túlzás, hogy remélem a rossz időt..

2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Na és utolso a kerdesben lattal olyan kitetelt, hogy csak mo-i lakosok irhatnak? Nem? Akkor ulj le, szovegertes egyes.
2017. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell kóbor állatokat felhozni indokként, értelmetlen pazarlás a tüzijáték. A "Nagy színpadon" mindenki aggódik a Földért, a mondvacsinált "ünnepek" alkalmával meg megy az "ereszd el a hajamat".

Teszek rá, hogy ki, mit pontoz - és merre, - a száraz tények:

Csak azért, hogy mehessen a parasztvakítás, már a dálután folyamán elindul egy csomó ember A LEGKÜLÖNBÖZŐBB JÁRMŰVEKKEL Budapestre, hogy egy órán keresztül táthassa a száját a SÖTÉTBEN, - ami a legkedvezőbb körülmény a zsebeseknek és a szatíroknak, - és az addigra jócskán telepöfögött (levegőjű) belvárosban inhalálhasson. Ha nem elég a koncentráció, ezt még meg lehet toldani a tüzijáték által gerjesztett maró füsttel - és a hegyoldalban kigyulladt kisebb-nagyobb objektumok légnemű égéstermékeivel. És amikor "mindenki elégedett", akkor a tömeg elégedetten beszívja a hazaindulók által termelt kul át is, - biztos, ami biztos! Persze az se érdekeljen senkit, hogy a parasztvakításnak része az eszméletlen és tartós dugó is, - bírja a pesti paraszt!

Miért nem a Hortobágyot gyújtják magukra, akik ennyire nem tudnak füst és tűz nélkül élni?

Fene sem tudja!


Brüsszelben, Tokióban persze jól hangzanak a természetvédelemmel összefüggő nyilatkozatok, - miközben "bort isznak és vizet prédikálnak" a nyilatkozók, - és az sem számít, hogy számolatlan hely van, ahol még ez a "jelentéktelen összeg" is mentő lehetne!

Vígan megyünk tönkre!

Ünnepeljetek!

2017. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!