Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová lett Meszes Boglárka?...

Szarka Sándor kérdése:

Hová lett Meszes Boglárka? Nem tudom miért nem lehet Meszes Bogit mostanában látni az m1 Híradójában?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet megjött az esze hogy maffiánál dolgozik és kilépett. Vagy kiszagolt valamit és kirúgták. Esetleg megsértődött mert az ő helyét a bemondószékben is Mészáros Lőrinc nyerte el közbeszerzésen.
2017. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is feltünt a hiánya. A vàlaszt nem tudom ,de míg a beképzelt/nyálgép/müveletlen/talpnyaló stb. Németh Balázstol kiráz a hideg, addig öt mindig szívesen hallgattam. Ahogy az 1. is írja ,lehet, hogy ö tul jo volt abba a szenny bagàzsba.
2017. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korongecsetet megnézted már?
2017. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 stoiber válasza:
Sajnos visszajött. Reméltem, hogy van önkritikája és elment dolgozni egy kábelgyárba. Mert beszélni azt nem tud. De hát ha a főnökeinek ez a szinvonal kell ...
2018. márc. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!