Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karol Sevilla miért nincs...

Karol Sevilla miért nincs rajta egy Soy Lunás csoportképen sem?

Figyelt kérdés
Lehet volt már róla szó, de akkor is. Minden szereplő tele van más sorozatbeli színészekkel csinált képekkel (mármint az Instájuk), de Karol egyiken sincs rajta. Szó szerint. Egyen se. Csakúgy, mint ahogyan Karolnak sincs velük képe, csak Lionellel és Katjával. De miért?

2017. aug. 18. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy nem nagyon bírják Karolt. Rugge egy videóban úgy is nyilatkot hogy undorító volt Karollal csókolóznia. Azért szerintem ez nagyon durva dolog
2017. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ja, a csókos hír igaz. Amúgy szerintem mostanában kezdenek jobban lenni Karollal. Az van, hogy Karol idén lesz csak 18, míg a többiek már mind túl vannak a 20-on. És Rugge és Karol kibékültek a csókos ügy miatt, már újra jóban vannak.
2017. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó, komolyan? Akkor megnyugodtam. :D Tudom, ez rám nincs semmilyen hatással, csak olyan csalódás látni, hogy a koncerten kötelező nekik jópofát vágni, mikor ki nem állhatják egymást. De akkor rendben van. ^^
2017. aug. 25. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Olvastam róla...és annyira nem csodálkozok,hisz az ő egósága túllő mindenen ( ezt leírták nem én mondtam)

Van egy videó ahol Nina (az igazi nevét nem tudom bocs) elesik és a többiek oamennek segíteni Karol meg puffogva😬 de tényleg dühöngve, olyan unott fejjel kimegy a felvételből

Amúhy azt is olvastam, hogy amíg Tinit mindenki szereti, ő egészen más véleménnyel van róla..😡😡 a 2.évad 50.részében a versenyen jelenik majd meg Tini amikor majd jópofizni kell vele.. Tini viszont pont hogy cukinak és jó karakternek tartja a sorozatban..pedig szerintem egy arogáns egy csaj...😕

2017. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

#2 vagyok, szerintem Karolnak semmi baja nincs Tinivel. Akit érdekel, olvassa el ezt ( [link] és láthatja, hogy Karol egy rossz szót sem szólt róla, tisztelettel beszélt. Ezt hívják alázatnak. Karol jófej.


Kérdező, mikor hallottam róla én is kicsit csalódott voltam, hogy akik együtt dolgoznak és naphosszat együtt vannak, hogy nem tudnak jóban lenni és milyen lehet nekik kamerák előtt meg színpadon jópofizni. Tudom, hogy ez nem az én problémám, de szeretem a Soy Lunát és a színészeket, ezért sokat gondolkoztam rajta.

2017. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mégsem vagyok NAGY rajongója. Nem tartom magam rajongónak..karol sevilla Tiniről...
2017. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ha nem NAGY rajongója az baj? Nem mondott rosszat róla, csak annyit, hogy nem ismeri teljesen.
2017. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

De ez olyan semmitmondó..

Kiváncsi lettem volna amikor ezt kimondta ( ha egyáltalán így mondta)

2017. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!