Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legsötétebb titkod?

Mi a legsötétebb titkod?

Figyelt kérdés

Az én legsötétebb titkom nagyon rossz és undorító dolog. Annyira, hogy sosem merek igazán belegondolni és le sem merem még egy anonim oldalon sem írni.

Kiváncsi lennék,hogy másnak is van ilyen vagy ti kisebb "keresztet" hordtok?


2017. aug. 18. 15:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%

Hát, ez tényleg elég durva, de nem gondolnám, hogy ettől szörnyű ember lennél.

Az én titkom nem ilyen, de azért leírom. Annyi, hogy vannak néha nagyon beteg, elborult gondolataim. Sokszor képzetem már el, hogy megölök bizonyos embereket, nem részletezném, milyen módon, mert elég brutális. Aztán van, hogy úgy kell elfognom a saját kezem, hogy ne nyissam ki a 120-szal száguldó kocsi ajtaját és ugorjak ki. Néha furcsa szexuális vonzalmat érzek olyan emberek iránt, aki felé nem kellene (pl. rokon). Nem tudom, hogy ezek mennyire durvák, de én annak érzem őket, mégsem tudok ellenük tenni.

2017. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Hm...jó kérdés....Előttem már írták az öngyilkossági kísérletet. Nekem három is volt, de ezek se titkok mert van ember akinek elmeséltem.

Elmeséltem már azt is ismerősnek hogy voltam pszichiátrián, és volt barátnőm is tudta. Tehát ez sem titok.

Sok ismerősöm tudja hogy kényszerbeteg vagyok. Ez sem titok. (ezt nem is tudnám titkolni, jobb tisztázni a nagyon közeli ismerősökkel, mindenki másnak meg valami lepattintós hazugsággal rövidre kell zárni a témát)


Mindenről számoltam már be valakinek, nem szeretem magamban erjeszteni a dolgokat, mert akkor csak problémákat okoznak.


Most ha a "titkaimra" gondolok, max olyan pitiségek jutnak eszembe hogy volt már nap amikor fogmosás nélkül mentem meló helyre, mert aznap reggel baromira elegem volt a világból és nem volt kedvem. Na az valóban egy titok, mert rajtam kívül senkinek se meséltem el.


De visszatérve az öngyilkosságos dolgaimhoz, végső soron tekinthetjük titoknak, mert ha egy ismerősöm csak úgy rákérdez több ember előtt, akkor hazudok róla. Tehát titkolom. Ilyen értelemben akkor persze az összes fentebb említett eset titok, hisz nem avatok be bárkit.


Agresszív gondolataim vannak, de szerintem ez nem a titok kategória. Vannak dolgok amik mindenkinek az életében a figyelő tekintetektől távol elő-elő fordul, de amúgy letagadja társaság előtt.

2017. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy ufó vagyok csak külsőleg vagyok ember,de van egy órán amivel visszaváltozhatok önmagammá.
2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
6%
Az enyém meg ezeknel is durvabb. Néztem utana neten is de nem talaltam meg hasonlót sem. Még soha senkinek nem beszeltem róla. Nem is mondom el.
2017. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

1)Volt hogy elképzeltem,milyen lenne ha megkéselném a legjobb barátnőmet majd elásnám az erdőben a holttestét.

2)Ugyanezt az apámmal(megkeseríti az életemet)

3)Voltak öngyilkos gondolataim is.

4)Szerelmes voltam a harmad unokatestvérembe.

2017. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Vilt mikor tele van fent a boltban egy ember amiben van két kés és ez fáj mert tudni angol szinten.
2017. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
28%
Voltam pszichiátrián 10 hónapot.
2017. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
64%
Mégegyszer szeretkeztem egy hörcsöggel. Az is jó volt.
2017. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
Nem szívesen osztanám meg, mivel látom itt mindenkit lepontoznak.
2017. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
73%
Az öngyilkosságomat tervezem.
2018. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!