Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz bármi féle nagyobb...

Lesz bármi féle nagyobb hátranyom ha nem megyek egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Ha még 2-3 napos lenne azt mondanám oké, de kb egy hetes lesz a világ másik felén és sok kedvem nincs hozzá hogy 6 napig részegeskedjek meg ilyenek.. így is be lehet majd illeszkedni szeptembertől? Főleg hogy kolis leszek úgy meg úgyis lesz egy csomó buli ott is, nem?

2017. aug. 19. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én sem voltam mégis több embert ismerek, mint azok, akik gólyatáboroztak.

Minden a személyiségeden múlik.

2017. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akikkel gólyatáborban összehaverkodtam azokkal végig nagyon jóban voltunk, akikkel később haverkodtam össze azokkal valahogy nem volt meg ez a dolog hogy akárhova is kerülünk másik koli másik szak esetleg, akkor is összejártunk meg azóta is hogy végeztünk. De persze a kolis bulik is alkalmasak haverkodni nagyon is, csak ezek az egyetemi kapcsolatok általában felületesek, legalábbis szerintem.
2017. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
97%

Ha egy hetes lett volna az enyém, én se mentem volna.

Nem hiszem, hogy nagy hátrányod lenne belőle. Persze tök jól is sikerülhet, ki tudja, miből maradsz ki, de később úgyis be lesz pótolva. Én mentem (egy hétvége volt), nem mondom, hogy megbántam, de másnap kb már el is felejtettem az egészet, nem volt meghatározó, utólag kihagytam volna.

Nem fognak "kinézni" azért, mert nem vettél részt rajta.

2017. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ELTE IK? :D


Egyébként én azt mondom, hogy jó buli és sok mindenkit meg tudsz ismerni és ez később még javadra válhat. De persze nem ismerlek téged, nem tudom, hogy neked milyen igényeid vannak. De amúgy nem kötelező részegeskedni.


Én nem hagynám ki a helyedben.

2017. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan lesznek úgy hogy nem mentek el, velük ugyanúgy lehet barátkozni. És ha nem kedveled a piálást, lehet jobb ha kihagyod, többnyire erről szól.

Melyik egyetem?

2017. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van, minden a személyiségeden múlik. Én sem voltam gólyatáborban és a mai napig nincs egy barátom sem az évfolyamtársaim közül :D de igazából nem is baj, még mindig jobb, mintha már az egyetem elkezdése előtt kiközösítettek és cikiztek volna, mert nem iszom és nem fekszem le idegenekkel... 20/L
2017. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emiatt ne parázz, én anno alapképzés előtt nem mentem gólyatáborra, de a 0. heti programokon megismerkedtem a többiekkel, nem maradtam le semmiről. Ha úgy érzed, hogy ez neked sok, akkor szerintem hagyd ki. Abból ritkán szokott jó kisülni, ha az ember már eleve nyűgből megy el valahova.


Amúgy nem minden gólyatábor szól a lerészegedésről és a szexről. A legtöbb helyen ha azt mondod hogy neked ez a program nem jön be, akkor nem eröltetik.


Egyedül a BGF-es gólyatáborról hallottam, hogy ott el szokott durvulni a dolog, a lány akivel beszélgettem erről haza is jött 2 nap után, mert nagyon a megalázásra mentek rá.


24/F

2017. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!