Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki 18 és 25 év...

Ciki, ha valaki 18 és 25 év között nem veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem, viszont nem is hétköznapi jelenség. Ha ez így van, akkor már gyanús, hogy a személynek van valamilyen megoldatlan problémája saját magával. Önbizalomhiány, vagy nehezen ismerkedik/kommunikál, nem tud nyitni mások felé, aszexuális, stb... Persze ez sem örök érvényű igazság, de azért elég gyakran érvényes
2017. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
29 évesen vesztettem el a férjemmel a szüzességem, de nem éreztem cikinek.
2017. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem önbizalomhiány vagy egyéb "betegség" volt az oka. hanem önbecsülés. Nem akartam fiúk, férfiak élvezeti cikke lenni.
2017. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
23 vagyok, lány. És igen, lehet, hogy az önbizalomhiány miatt, ugyanis sokszor mondtak már nekem ezt-azt, hogy mikortól kéne nekivágni ennek, és én akkor voltam 18. Azt mondták, hogy ha nem megyek szórakozóhelyekre, nem öltözök jobban, nem leszek társaságban, akkor ez esélytelen. De én nem tudok meglenni a sok ember között. Az öltözködésem átlagos, ha alkalom van, akkor ahhoz illő. Nekem speciel semmi bajom a kinézetemmel, legalábbis nem volt, míg ezeket el nem mondták. Ma már azt hiszem, velem van a baj, hogy nem tudok megfelelni senkinek. Mondjuk, igazából nem is akarok, mert felnőtt nőként jogom van eldönteni, mit akarok, de akkor is...lehet, hogy ha változtatok, összejönne valami?
2017. aug. 21. 15:48
 5/13 A kérdező kommentje:
#4. Az én se.
2017. aug. 21. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Jogod nyilván van hozzá, de akkor sem normális. Egy egészséges embernek(emlősnek) vannak szexuális vágyai. Így párt, férjet is nehéz lesz találni magadnak. Most még fiatal vagy, oké, azt mondod hogy jó így, de lehet hogy 30 vagy 40 évesen már nagyon magányos leszel, na akkor már tényleg nehéz lesz belevágni ebbe. Ha 40 évesen meg rádjön az ismerkednék és bedobod egy férfinak hogy szűz vagy tuti rátör a frász.
2017. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félreértettél, én nagyon szeretném már. De nem tudok ismerkedni.
2017. aug. 21. 16:37
 8/13 A kérdező kommentje:
A jogot arra értettem, hogy nem kellenek az idióta emberek tanácsai, tudom, nekem mi a jó. Csak mégis zavar.
2017. aug. 21. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 évesen veszítettem el a szüzességem. Annyi oka volt hogy addig nem voltam igazán szerelmes. Így alakult. Csak rád tartozik, nincs rád írva hogy szűz vagy.

23N

2017. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mért tartják manapság ezt olyan nagy gáznak. Nem az, ez mindenkinek a magánügye. Idén érettségiztem, és az osztályomból össz-vissz ketten voltunk, akik úgy ballagtunk, hogy még szüzek vagyunk. Én ezt nem szégyellem, sőt büszke is vagyok rá. Sokkal gázabb az, hogy már ilyen fiatalon is több pasi ment át rajtuk. Ismerek olyan embereket, akik a társadalmi nyomásnak engedve feküdtek le valakivel, csakhogy ne nézzék ki őket. Én majd azzal fekszem le, aki mellett a jövőmet el tudom képzelni. Szerintem ennek így kellene működnie.

Szóval nem gáz. Még az sem, ha valaki 30 évesen veszíti el, mert akkor találja meg élete párját.


18/L

2017. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!