Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A félrelépéseknek az az egyik...

A félrelépéseknek az az egyik fő oka, hogy sok nő idővel elveszíti a nőiességét, igényességét?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő tisztelet a kivételeknek,házasság és gyermekvállalás után nagyon elhagyja magát.

Nyilván, ameddig a gyerekek kicsik, minden hányásos meg kakis, addig érthető valamilyen szinten.

De, sokan nem tudnak utána újra nőkké változni.


Van egy keresztanyám, őt nagyon szeretem, fel is nézek rá.Ő egyfajta sikeres 21. századi női minta számomra.

Van 3 gyereke, két diplomája ,nagyon jól fizető állása és 43 éveshez képest baromi jól néz ki.

Ő az a tipikus, akire a rosszabb májúak azt mondják "még sohasem láttam rajta kétszer ugyanazt a ruhát".

Magassarkút is többször látok rajta, mint nem magasat.

Nem plázacicás,hanem inkább olyan szolidan divatos.


Vele is beszélgettem egyszer erről.

Azt mondja, nem egyszerű újra visszatérni a nők világába szülés után.


Szerintem, annak, hogy a nő igénytelen lesz, elhagyja magát, nagyon sok köze van a félrelépésekhez.Ha nem szőrtelenít,nem rendezi a haját, körmeit, akkor nem lesz kívánatos.

Egy férfi pedig mindig férfi, 18 évesen meg 48 évesen is.Nem csak megfogni, megtartani is kell őket.



Gyakran látok házaspárokat, ahol a férfi meg egészen jól néz ki megvan neki a sármja, de mellette a nő vagy csúnyán elhízott vagy leigénytelenedett és elveszítette nőiességét vagy mindkettő.

Lerí róluk,hogy a pasi megcsalja, vagy megfogja rövidesen.


2017. aug. 21. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok felmentést a férfiaknak (ellenkező esetben a nőknek se tenném) a gerinctelenség alól.
2017. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szingli a keresztanyád? Összehoznál vele? 😊😊

29/f

2017. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#


Nem szingli és nem elvált. :)

2017. aug. 21. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ismerek olyan normális nőt, akit megcsalnak, elhagytak. Mindig van ennek oka. Pl valóban igénytelen nő vagy lusta, házisárkány, túl feminista, sz.r anya, stb.
2017. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy az "igénytelen nõk" lehet,hogy boldogabbak,mint a te keresztanyád.

"Ha nem szõrtelenit,nem rendezi a haját,körmeit,akkor nem lesz kivánatos."

Az élet nem csak errõl szól.

2017. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én azt látom Magyarországon, hogy a harminc feletti férfiak nagy része leszarja az öltözködést, a sárm kimerül a hímsoviniszta viccelkedésben, és arat a kopaszodás-sörhas kombó. Sok edzett, vékony nőt látok dagadt férfiak mellett. Hála Istennek a barátom nem ezt az igénytelen vonalat viszi tovább és mindketten sportolunk. Viszont neki van olyan haverja, aki a fenti igénytelen kategóriába tartozik, és gyönyörű a felesége, szülés után is az maradt, mégis megcsalta a nőt. Szerintem a legtöbb embernek nem való monogámia.
2017. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 remélem azzal tisztában vagy, hogy ha valaki kopaszodik arról nem tehet..... ezt kár is felhozni...

Es nem kell általánosítani....

Üdv egy 30-as sportos....

2017. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván, ameddig a gyerekek kicsik, minden hányásos meg kakis, addig érthető valamilyen szinten. "

Mi van?? XDDD Nem vagyok anya, de ez nettó hülyeség, ahogy van. Attól, mert valaki szült, oké az elején kissé felszaladnak a kilók és apa segítségével is kialvatlan lehet az első pár hónapban, viszont utána azért minimális odafigyeléssel le lehet azért fogyni és messze nem kell leszakadt csövesnek kinézni.

Tök más az, ha valaki otthon van a gyerekkel, persze, hogy nem az ünneplőjében feszít, de attól még lehet adni magadra, hajat mosni , tiszta, rendes ruhát felvenni. Sok nőnek inkább egy jó kisfogás a gyerek, hogy hjaj ő anya, így lehet slampos. Na a csávók ezért lépnek félre, mert egy igénytelen, lusta nő lett a feleségből.


De ez fordítva is igaz, tényleg elég sok pasit látni, akik gusztustalan sörhasat növesztenek, eltunyulnak, luxus lesz a borotválkozás is. Ez egyszerűen kiábrándító. Nem felmentés a félrelépésre, mert az továbbra is gerinctelen húzás, de elüldözika sajátpárjukat az emebrek az igénytelenségükkel.

2017. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fő oka biztos nem

Sok szép csaj csalnak elhizott bányarémekkel, de jellemző az is hogy a kövi barátnő kritikán aluli az exhez képest.


A külső szinte utolso helyen áll a megcsalás/lelépés kérdésében, csak arra fogják mert ugye a másikat hibáztatják es véletlenul sem magát, aki félrejár.

2017. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva:

egy "ismerősömnek" volt 1,5 éve egy fullos nője. Minden szép a nőn, nem vesztett el semmit, talán össze is illettek. Volna. Mert a kedves "embere" közben megcsalta egy másikkal. Ha ma megnézem a profilját, u.olyan szép a megcsalt nő, mint volt. Nagyon sajnálom őt.

Tehát NEM feltétlen az igényesség csökkenésén múlik minden.

2017. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!