Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy nincs pénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19 éves lany vagyok. A szüleim elváltak, nem tehetősek, sőt. Édesanyám rossz alberletre kötött szerződést alig tudtuk kifizetni. 200.000 ft volt a nettó fizetése amiből havi 120 a házra ment es még számlák, ennivaló sehol. Én suli közben végig dolgoztam így mindig volt minimum 35-40.000-em de egyszer 72.000-et is kaptam suli mellett. Általában ahogy vege volt a sulinak ketto korul mentem dolgozni kettotol hatig vagy tízig utana haza es másnap ugyanez. Énekes-zenesz leszek, elég jó úton haladok már volt pár fellépésem, otthon érzem magam a zenében. Ehhez viszont felszerelés kell. Mikrofon, hangkartya, számítógép, zongora, gitár es produceri képzésre is szeretnek menni.

A lenyeg hogy en nap mint napkuzdottem es mindig hulla faradtra dolgoztak magam es igy is alig alig tudok félretenni pénzt mert segítenem kell neh a számlákkal es sok mindenre elmegy (például a macskamat állatorvoshoz kellett vinni mert meghalt volna es 53.000Ft volt a kezelés) és egyszerűen belefáradtam abba hogy az osztalytarsaim bunkó emberek, de a szüleik gazdagok es mindent megkapnak. Születésnapra Audit, ballagasra Mercedest, csak ugy gondolnak egyet es atugranak hollandiaba vakaciozni minden előzetes nelkul en meg neha álomba sírom magam mert nagyon szeretnek elérni dolgokat amihez kell a penz, de egyszerűen nagyon lassan gyűlik. Nem autókra es fenyuzesre vagyom ne ertsetek felre, csak azt szeretnem hogy meg tudjam venni a felszerelest amire szükségem van es hogy fizethessem a tandijam ugy hogy kozben anyunak is segítek, de egyszerűen annyira elkeserit a pénzhiány hogy kikelni sincs kedvem az ágyból. Nem latom értelmét semminek, minden nap csal nyomorgunk, más bunkó ember meg azt se tudja mire koltse a pénzét. Nem tudom már hogyan juthatnek tul ezen.


2017. aug. 23. 00:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az ékezetekért és a helyesírási hibákért, tudom nem mentség de mobilról vagyok és siettem.
2017. aug. 23. 00:21
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Énekes, zenész az nem pálya, hanem hobbi. Ha normális keresetre vágysz, akkor tanulj valami értelmeset, amire igény van, és meg is fizetik, például programozást. Mellette a szabadidődben pedig építgetheted a karrieredet énekesként.


Nálunk a cégnél (nagy IT-s fejlesztő cég) is van egy szoftverfejlesztő lány, aki sikeres énekes, zenész, rendszeresen jár fellépni, zenekara van. De mindamellett fix, jól fizető állása a cégünknél.

2017. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2 mondjuk mond valamit.

Milyen suliba jársz?

2017. aug. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tanulj valami olyan szakmát/diplomás cuccot, amit tényleg keresnek, ha van kis logikád programozónak például, ha sikerül, többet nek igazán lesznek anyagi gondjaid.
2017. aug. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez fog tönkretenni, hogy így ragaszkodsz erte..... egyelőre tedd felre ezt az almot, és dolgozz azon, hogy legyen pénzed.... első körben legyen egy piackepes szakmád, ha ez meg van, akkor meg van mindened.... ujra előveszed a zenet, és hibbiból zenélsz....

Ahhoz, hogy Te meg ebből megélj nem eleg jónak lenni, es nem elég hogy masok udvariaságból azt mondják jó vagy.... egyszerűen kiváĺónak kell lenni...

Jelentkezz tv musorba xfaktor es tarsai..... ott minden kiderul, hogy van e ertelme csinalni, penzt beleolni stb...

2017. aug. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
120 ezer albérletre, az hosszú távon rengeteg fölösleges pénzkidobás, olcsóbb nincs a közelben?
2017. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha pénzt is szeretnél keresni, akkor tényleg nem megfelelő pályát választottál

mihez van még tehetséged és mit élveznél még?

2017. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bateg, legyél kocka 19 évesen...ilyen idióta tanácsokat:DDDD

A világ már nem úgy működik, ahogyan a karosszékesek hiszik, de mindegy...

Privátban írok;)

2017. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pofibuki:

"Bateg, legyél kocka 19 évesen...ilyen idióta tanácsokat:DDDD

A világ már nem úgy működik, ahogyan a karosszékesek hiszik, de mindegy...

Privátban írok;)"


Ide írjad meg, kreténke, hogy lássuk, milyen okos tanácsot adsz!

Arról biztos nem hallottál, hogy mennyi programozói álláshely van jó fizetéssel betöltetlenül.

Mesélt már el nekünk, Pofikám, hogy hogyan működik a világ! :DDDDD


A tahóvári majd nyilván elmagyarázza, hogy ne legyél programozó, hanem menj el gyárba dolgozni... :))))))))

2017. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Pofibuki:

Bateg, legyél kocka 19 évesen...ilyen idióta tanácsokat:DDDD

A világ már nem úgy működik, ahogyan a karosszékesek hiszik, de mindegy...

Privátban írok;)"


Na lassuk mit irsz neki,ha mar okoskodsz.

Igen igazad van ne legyen kocka,inkabb menjen gyarba melozni 150e-ert 6 muszakba de jo lesz,vagy menjen mekibe 120e-ert.

Vagy varjal kitalalom menjen el MLM-snek,meg jobb.


Tudod te mennyi programozoi allas van?Tudod-e,hogy egy palyakezdo kap netto 350e-t.


Na hogy mukodik a vilag?Meselj?


Amikor tobb IT vezetot ismerek aki uj 3-as Bomossel csapatja,meg a Csillaghegyen lakik vagy egyebb komoly lakoparki kecoban.

Meselj.

2017. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!