Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindig mindenkit...

Miért kell mindig mindenkit lepontozni ok nélkül?

Figyelt kérdés

Főleg amikor véleményt kérnek ki, és akkor azt lepontozzák.

Vagy például a válaszom van egy teljesen helytálló válasz, mégis alul van értékelve.

Ennyire fusztráltak az emberek, és azt élvezik ha mimdenkit lepontoznak ok nélkül? Csak szerintem gáz ez?


2017. aug. 23. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mikor úgy kezdődik egy kérdés ,hogy "saját tapasztalat vagy szerintetek vagy volt már ilyen "stb ,te leírod a választ . Erre nyomja valaki a piros pacskert. Hát szerintem gáz,mert ő honnan tudja ,hogy a kerdezonek ez hasznos vagy sem . Mivel nem mindig a kérdező nyomkod össze vissza. Van aki még KIABÁL IS úgy felb...a magát 😁
2017. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert ütköznek a vélemények szerintem. Bár én csak felpontozni szoktam.
2017. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
2 es az oké ,hogy a vélemények különböznek. De ha valaki tapasztalatot kér? Abban mi van nyomkodni való ? 😊
2017. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert ez lett a divat..... 20 % vesztettem 1 honap alatt... nem mi tha zavarna, csak hirtelen jött az egész.....

Pl. Ma azért kaptam 0% mert az egyik kerdéshez váladzoltam, hogy en is buliztam minden pénteken es szombaton fiatal koromban, es nem lettem alkesz, de keg cigizni se cigizek..... gondolom a defektes lúzer magányos tini erre irigykedve pirosat nyom.... mert az senki nem irja miért, de iylenek miatt....

2017. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Na itt is megjelent valaki akinek nincs mást nyomni :-)
2017. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!