Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor volt életed legrosszabb...

Mikor volt életed legrosszabb napja? Miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

nem emlékszem rá, 7 év depresszió alatt volt pár mély zuhanásom, de szerencsére vége és elég erősen pozitív beállítottságú vagyok már


ami azért baromi rosszul esett az exemmel a szakítás, de valahol jó is volt, mert nagy terhet vett le a vállamról

2017. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 2008-ban szerelmes lettem. Most újra azt érzem.
2017. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor apa azzal fogadott a suliból hazaérve, hogy anya az éjjel meghalt.
2017. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyám halálának a napja. Nagyon váratlan volt. Egyik nap még itt volt, másnap már nem.
2017. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Mikor szervátültetésem volt. Szerintem nem kell elmagyarázni, hogy miért...
2017. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden masodik napom rossz.. Apám egy alkoholista, de a legrosszabb az az volt mikor anno apám sokat ivott nagyon sokat es kessel megfenyegette anyat es majdnem megolte, kisebb voltam de en alltam ele es féltem, az érzés azota is megvan, anya pedig nem sokkal ezutan elhagyott szoval azota meg csak minden rosszabb de hat mar nem kell sok az egyetemig es vegre lelephetek itthonrol.. Ez a dolog amugy mindenre kihat nalam, nem akarok baratnot mert cikinek tartom ha bekene mutatnom apukam vagy megtudná a helyzetem , sot ezt igazabol senko nem tudja csak en apa meg anya meg gondolom rendorol meg ilyenek, de remélem erted, soha senkinek nem beszeltem erről mert szégyellem :/

18f

2017. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a feleségem szörnyethalt egy balesetben.
2017. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy nap, de 24 órán belül megbuktam egy vizsgán, meghalt a kiskutyám és meghalt a nagybátyám.
2017. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán a születésem.


Tudatosan a sok rossz napbol alig tudok egyet kiemelni.

Pl szakitások, egyeb kudarcok, az nekem nem legrosszabb nap, hanem a poklok pokla volt.

Legrosszabb nap talán olyasmi, amikor széttört a kulföldi teljesen uj es eletemben először es talán utoljára boldog életem.

(Barátok, szerelem, imádott munka, nyilo karrier, erre autobaleset, hazajönni, itthon suli, nincsenek barátok, alig munkahely, apropenz a fizu, nincs szerelem, nincs elet.visszamenve sem lett semmi olyan mint rég)

2017. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Amikor tudoemboliat kaptam a szuletesnapomon. Azt meg a ket legrosszabb het kovette.
2017. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!