Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Körülbelül az emberek hány...

Körülbelül az emberek hány %-nal van képzeletbeli barátja?

Figyelt kérdés

Első sorban felnőttekre értem. Vajon gond-e? Teljesen titokban tudják tartani? Hány éves kortól "nem normális" ha valakinek képzeletbeli barátja van? Vagy ez mindig normális/épp ellenkezőleg, valami skizofrénia-féleség?


(A vallásosak istenképe nem számít, nem arra vagyok kíváncsi.)



#egészség #adat #barát #százalék #képzelet beli barát
2017. aug. 24. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sose volt igazán.

Gyerekként a játékaimmal beszélgettem mindig, most néha könyv, filmbeli karaktereket vagy az általam megírtakat képzelem magam mellé.

16/L

2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok elég kreatív egy új lény megteremtéséhez, én meglévő emberekkel beszélgetek folyton. Vagy magammal. Nyolcan vagyunk. Mármint itt bent. A fejemben. De csak ha akarom. Tök jól elvagyok ezzel a képpel valami monoton munka közben.
2017. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Az képzeletbeli barátnak számít, hogy lyukas időmben a könyvem karaktereivel játszok le bizonyos jeleneteket a fejemben?
2017. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Bizonyos szempontból talán, de én most teljesen "saját", nem pl könyvből ismert emberekre gondolok.
2017. aug. 24. 21:01
 5/14 anonim ***** válasza:

Akiknek van társa, családja, azoknál nem annyira valószínű. Viszont az egyedülállóknál gyakoribb lehet. Ha csak vele foglakozik, akkor kóros. Szerintem titokban tudják tartani. Erről a kérdésről Pumokli mese jut eszembe.


Amúgy szerintem itt is talál az ember magának képzeletbeli barátot ("ez vagyok, de valójában teljesen más").

2017. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ők teljesen a saját karaktereim, én írom a könyvet, én teremtettem őket is. :)
2017. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 Akkor pacsi, ilyet én is szoktam :D De még mindig nem erre gondolok, hanem arra, amikor valaki (kitalált ember, akire nem karakterként tekintesz) veled kommunikál.
2017. aug. 25. 01:19
 8/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen barátra gondolsz, Mint amilyen Norman Batsenak volt az anyja a Hotelban ? Valaki haza megy és így él, csak hulla nélkül ?

1 % .

2017. aug. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
* Motelba, Psyhoba
2017. aug. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#nebassz, Pumuklit csak kitalálta Éder mester? és nekem ez eddig nem esett le? :O teljesen új fényben látom a sztorit
2017. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!