Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utál egy ember egy...

Miért utál egy ember egy másikat, ha nem is ismeri?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is sokan utálnak, ami egy vicc, tekintettel arra, hogy csak látásból ismernek. :D Semmi okot nem adtam rá, még csak hírhedt sem vagyok, de az ilyenek úgyis találnak rajtad valami kifogásolhatót. Esetleg azért utálhatnak, mert benned van valami, ami nekik nem lehet (például szép, dús haj, vagy ha esetleg fontosabb értékekre gondolunk, szerető barátok). Ha pedig nem ez az oka, akkor simán eléggé unatkozó csitrikről lehet szó, akiknek nincs jobb dolga ennél.:)
2017. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mert bemagyarázzák maguknak hogy milyen a másik ember személyisége, anélkül hogy bármit is tudnának róla.


Pl. meglátják hogy egy ember kiabál a másikkal.

Ezért megutálják a kiabáló embert, közben kiderül hogy azt már évek óta csesztették, és most megvédte magát.


Ezt hívják előítéletességnek. Buta emberek csinálják.

2017. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert ellenszenves a stílusa, értékrendje, külseje, vagy bármi más. Én pl szívből gyűlölöm Hitlert, pedig nem ismertem. Szintén utálom Kapa Tibit, vagy Győzikét, és még sorolhatnám.
2017. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek meg van rá az oka, most valószínűleg értelmetlen veszekedés lesz a válasz szekcióban, mert mindenki más véleményen van. :D

Egy válaszban nem lehet leírni még csak az 1%-át sem annak, hogy hány lehetőséged van valakit csak úgy utálni.

2017. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik külső alapján "mindent" meglátnak a másikon - sokszor tévesen. Így könnyebb nekik, mert nem kell kommunikálni, és a saját maguk által kitalált - sokszor téves - érzetekben élhetnek tovább, mint győzött fél.
2017. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!