Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dohányosok! Ti miért kezdterek...

Dohányosok! Ti miért kezdterek el dohányozni?

Figyelt kérdés

Mikor kezdtétek és miért? Milyen volt az első? Miért gyùjtotok rà? Mennyire érzitek fontosnak? Stressz levezetőnek tényleg hatásos? Le akarjàtok egyszer tenni? Nem érzitek nehéznek a légzést?

Ezeket nem kötekedésből kérdezem, nem zavar ha vki cigizik csak kíváncsi vagyok.



2017. aug. 29. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátok miatt kezdtem 13 évesen (most 16 vagyok) A régi óvodástársammal kezdtem, aki akkoriban lett az osztálytársam és újra barátok lettünk. Az előző iskolájában is nyomta már, és kíváncsi voltam milyen. A sulis tesiórán kimentünk futni egy közeli pályára, majd visszafelé belerúgtunk egy cigisdobozba, ami később kiderült tele volt pattintós mentolossal, és megvettük attól aki felvette (300ft-ért..) majd suli után kértem belőle 1 slukkot, aztán még pár slukkot, aztán a végén adtak pár egész cigit, majd haza is vittem 3 szálat. Suli után átmentem hozzá, megcsináltuk a leckét, majd rágyújtottunk náluk. Akkoriban kezdett menő lenni a zsálya néven ismert drog, ami akkor még "legális" volt. Egy héten 3 szor nyomtuk, és alapjában véve csak ezzel meg a cigivel pótoltam a vágyat, hogy füvezzek, de 15 éves koromra szinte immúnis lettem a fűre. Amióta elmentem az iskolából már csak bulik alkalmával szívok, vagy néha, amikor találkozok a haverommal. Nem vagyok rászokva elég gáz lenne, kb azt mondanám hogy havi 8 szálat szívok el és ez nem állandó. Egyáltalán nem azért szívom hogy lenyugtasson, sokkal jobb cigizés közben társalogni, csevegni és ezt azok értik akik szívnak. +1: Régebben szívtam mamámnál is 1-1 szálat amikor nála voltam, jót tett a bélműködésemnek komolyan.
2017. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En szinten fiatalon szoktam ra ( talan 13-14 lehettem) de en piercing szurasok kozben hogy ne a fajdalmat erezzem. Leginkabb etkezesek utan gyujtok ra es kave utan ugy napi 10 szal elmegy ha itthon vagyok, munka kozbe tobb (valamivel el kell mulatni az idot :D ) Stressz levezetonek ugy igazabol nem hatasos de mivel bebeszeli maganak az ember hogy marpedig egy cigi utan lenyugszik az ugy is lesz. Le akarom majd tenni de meg nem hataroztam el magam elegge. A legzes sem nehez (nekem legalabbis), de van olyan hogy kivanom a cigit elkezdem szivni de erzem hogy nem esik jol akkor kioltom.
2017. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!