Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves keresztények-vagy akár...

Kedves keresztények-vagy akár bárki más! -mit szóltok ahhoz a véleményhez, miszerint az örök kárhozat az örök büntetés igazságtalan, még isten sem ítélhet el senkit végleg, a legnagyobb bűnös is megfizet mindenért előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy igazságtalan persze az örök jutalom,az örök mennyország,az örökre üdvözülés is).
2017. szept. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem a vallás kategóriába írtad? ._. Nem hiszek egyikben sem, ott több választ kapnál...
2017. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a hívő emberek de még maga a pápa sem tudja úgy megválaszolni hogy az hiteles információ legyen, mivel élő ember nem tudhatja biztosra hogy mi következik a halál után, az se biztos pl hogy mennyországra és pokolra bontódik a dolog az is lehet hogy a túlvilágon a gonosz emberek arra kényszerülnek hogy a jókat szolgálják vagy hasonló, bármi lehet ezt élő ember nem tudja megmondani a halott meg ugye nem beszél, csak papíron vagyok keresztény amúgy meg deista de azért gondoltam válaszolok. Hogy igazságtalan e az örök káhozat? Szerintem az lenne az igazságos hogy legdurvább esetben is pár száz évig szenved aztán pedig egy alternatív mennyországba kerül ami nem olyan jó mint az eredeti de nem is szenvedés. Persze ki vagyok én hogy megmondjam hogy milyen a túlvilág, meg persze simán lehet az is hogy az ateistáknak van igazuk.
2017. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten a legfőbb bíró. Akár igazságtalanságnak tűnik számunkra a gondolkodásmódja, akár nem, ő tudja, mi a helyes.
2017. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen elfogadom a véleményedet. Mindenki azt hisz, amit akar, ebbe pedig belefér a Te gondolatmeneted is.
2017. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 világvége1 ***** válasza:
A gonoszok örök kárhozatra vannak ítélve, a jók pedig örök boldogságra. Ez így igazságos.
2020. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!