Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsoda pontosan Radics Peti...

Kicsoda pontosan Radics Peti (a videós, nem a riporter)?

Figyelt kérdés

Egy pár szót az általam eddig összegyűjtött infókból:

Én úgy tartom, hogy Peti egy tehetséges színész. Nagyon jól el tudja adni magát. Szókimondó, szarkasztikus, egyben polgárpukkasztó is (gondolok itt a szándékos alpári stílusára) és nagyon jó humorista - a maga nevében. Az csak mellékes bónusz, hogy hozzám hasonlóan ő is szereti a metált és a rockot.

Sokan megosztó személyiségnek tartják, aki a saját magára épített hype-ból próbál megélni és a nagyobb nézőközönség elérése érdekében nem riad vissza a "csalástól és félrevezetéstől sem" - gondolok itt a facebookos Ricardóra vagy Magdi jósnőre.

Az egyéni véleményem ezzel kapcsolatban az, hogy mindenki azt nézi és azon szórakozik, amin akar. Nekem teljesen mindegy hogy valaki hogyan kersi a kenyerét - amíg másoknak nem árt ezzel - nekem pedig nincs jogom ebbe beleszólni.


Engem csupán az érdekelne, hogy mit lehet tudni Radics Péterről (nem a homoszexuális riporterről, aki első helyen szerepel a google találatok között) a youtube-os munkásságán kívül? Hány éves, mit dolgozik, vesz-e részt valamilyen fontosabb közösségi tevékenységben (koncerteket leszámítva), szerepel-e más, fontosabb helyen is a neve stb?


2017. szept. 3. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Radics Peti jó ember. Szeretem a videóit. Meg a zenéje is nagyon jó. Szeretem én is a metált meg a rock-ot. Szóval elhaverkodnék vele egyszer ha lehetne.
2017. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

A stílusa nekem is bejön. Főleg azért tetszik, mert képes saját magát is kiparodizálni. A videóinak olykor egyfajta kabaré, vagy stand-up feelingje van (a karaktereit saját kútfőből, egyedi stílussal formálja meg).

Én tisztelem a belefektetett munkát és azt, hogy ez engem képes jó kedvre deríteni egy kemény és idegölő nap után. Értéket képvisel - szemben a "Herby vagy Molnár Krisztián-féle alkoholizálós, közönséges, kamerába belefingós-böfögős, minősíthetetlen és primitív stílussal" szemben.


Ezért is érdekelne, hogy kicsoda is ő valójában. Ha már valaki nyílvános szereplésre szánta el magát, akkor úgy illik, hogy valamilyen háttér információt is közöl magáról a hallgatósága, nézői, rajongói felé.

2017. szept. 3. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Radics Peti egy kedves, udvarias ember! Legalábbis amennyire ismerem, veszprémi vagyok, egy iskolába jártunk. Sosem volt egy hangos ember, de ha volt egy véleménye azt bárki szemébe kendőzetlenül belemondta!

Ő volt a csendes srác, de ha megszólalt megmondta a frankót és mindenki csak nézett hogy... basszus miért nem szólaltál meg előbb?

Már akkor is látszott rajta hogy nagy ember, különös tehetsége volt a filmekhez, vágáshoz és olyan humora volt már akkor is hogy még az osztályfőnököt is megröhögtette (tudniillik őt nem sokan látták még csak mosolyogni se).

Peti egy csendes srác volt, sosem kereste a feltűnést, nehezen hozták ki a sodrából.. de akkor gyilkos tudott lenni! :D Meg baromi erős volt, megnyert a suliban egy fekve nyomó versenyt! Jó volt vele dumálni is, intelligens fickónak ismertük meg.

Amennyire tudom szokott adományozni is, azt biztosan tudom hogy nem kevés pénzt küldött egy súlyosan károsultakkal foglalkozó gyermek kórháznak (tudom mert édesapám ott dolgozik).

Érdekes hogy ezekkel a dolgokkal nem vág fel, sokan nem ismerik őt, csak a káromkodásig látnak pedig ő egy különösen jó ember!

Nyilván ez rohadtul nyálasnak hangzik, de szégyen nem szégyen csodálom őt. Ha minden ember csak egy kicsit hasonlítana rá, szebb világban élnénk!

2017. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Hogy kicsoda?

Név: Radics Péter

Lánykori neve: Lakatos Rikárdó

Anyja neve: Joós Magdolna

Lakcím: ismeretlen helyen tartózkodik

Születési hely: talán Veszprém

Születési idő: hát majdnem lekéste de végül még éppenhogy időben érkezett


Eleve kendő-maszk van rajta mindig és ha már az arcát takarja akkor belátható hogy a többi adatát se szeretné kiadni.


Amúgy ő még a kevésbé félrevezetők közé tartozik. Több nagy videós még pofátlanabbul vezeti félre a rajongóit és azokkal se foglalkozik senki. Mindenki tudja hogy kitalált személyek és az életből merített szövegek vannak a videóiban. Ő se szeretné ha beperelné egyik másik valós személy ezért marad a kitaláció. Ezt úgy tudom hogy nem is tagadja. Volt egy afférja egy videóssal aki megjegyezte hogy valakivel kapcsolatban nem valami szép megjegyzést írt de Radics elismerte a hibáját és elnézést kért. Ilyet nem sokat látsz más videósoktól.

2017. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!