Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről a táskákról? (Linkek lent)

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint tetszenek. Passzol mindenhez suliba is tudom vinni mert elfér benne minden. Viszont az már kevésbé jó hogy sok 13-14eves kiscsaj elkezdte hordani ezert sokak szerint ez lett a "r**anc táska".
2017. szept. 3. 14:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Http://kepkuldes.com/images/4acb6e6408b1c1e714341bcd96d3c858. png [link] png
2017. szept. 3. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
"éééés, megérkezett a linkelőmesteeeer!!" *TAPS*TAPS*TAPS
2017. szept. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 3. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Vénasszonyos kinézetű okádékok
2017. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a lányok 98%-ának nincs ilyen táskája a suliban akkor egynek se.

Külön szeretem amikor ezzel a táskával hasba vágnak mert "kell a hely vazze és nem tudom kettő percre levenni a vállamról hogy kényelmesen elférjünk"

2017. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A link él, csak kicsit bele kell javítani. Én meg tudtam nézni mindkettőt.


Nos, nekem az nagyon fura, hogy 13 évesek ilyet hordanak iskolába. Minek?

A tankönyvek, kaja-pia jól húz oldalra, később ha folyton ilyet visznek magukkal, príma instant gerincferdülést/scoliosist/okoz.


Ilyen táskát akkor érdemes venni, ha már kevesebb cuccra van szükség (munkába kaja+pia + a szükséges papírok), vagy még esetleg azt mondom középiskolába, 17-18 körül amikor már csak pár füzet meg egy toll van :)


Szerintem érettségiig inkább ilyeneket érdemes hordani:

[link]

[link]

[link]

[link]


Látod? Nem csak a régi, szögletes-két-csatos és a "r*b@nctáska" létezik, van a kettő között is átmenet, akár sportos, elegáns, vagy praktikus legyen az :)

2017. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első amit linkeltél tetszik...de olyat csak kicsibe tálaltam abba viszont tényleg egy kis könyv se férne el.Nekem már alapból kevés cucc kell de könyvek azért még nem ártanak szóval nem húzza a vállam annyira.
2017. szept. 3. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen táskák. Bár én 28 éves vagyok. Ahogy előttem írták nem tudom elképzelni, hogyan fér bele minden, amit iskolába kell vinni.
2017. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!