Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg igaz?

Szerintetek ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésem a következő lenne!folyamatban van az érettségim!és már dolgozok is mellette!de ahol dolgozok nem érzem jól magamat és elég rugalmatlanul állnak a sulimhoz! A kérdésem az!mert sokan mondták ha folyamatban van az érettségim pályázhatok irodai munkákat is akár!ez mennyire igaz?mert pl voltam olyan helyen, állásinterjún ahol figyelembe vették volna!amúgy 2 évem van érettségi!válaszokat köszönöm előre is!

2017. szept. 5. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pályázni pályázhatsz a NASA-hoz is, kérdés milyen tudásod van, mert az érettségi sokat nem jelent.
2017. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha munka tapasztalatom volt e téren amire jelentkezek az sokat számít? Mert többségébe mindenhol középfokú végzettséget kérnek!
2017. szept. 5. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pályázhatsz, azzal nem veszítesz semmit.
2017. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat sokat számít, igen. Mivel elég nagy a munkaerőhiány, nyugodtan pályázz meg érettségit követelő munkaköröket is, de mindenképp szrezd meg a papírt!
2017. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Természetesen bárhova pályázhatsz. De ilyen írással, amilyennel itt előrukkoltál, sok jóra ne számíts!
2017. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Palyazni barhova lehet! Ilyen irassal sikerulni fog az az erettsegi biztosan! Az erettsegi nem er semmit! Semmilyen kepesitest nem ad! Nem ertesz vele semmihez! Csak egy ugrodeszka a tovabbtanulashoz! OKJ! Egyetem! Foiskola! FOSZK! Szakma! Keress diakmunkat!
2017. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

A mondom minjár! A szerencsére két év van érekksékikig-az jó! Mondom mindjá miért!

Remélhetőleg megtanulsz fogalmazni!.

Ennyi! Elmondtam!Amit!Akartam!

2017. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

M!a!g!y!a!r n!y!e!l!v!t!a!n? Az is lesz az érettségin?

!

2017. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs érettségim. Az alábbiakban leírom hogyan tettem volna fel a kérdést.


Két év múlva érettségizem. A jelenlegi munkahelyemen nem érzem jól magam, mintha minden erővel akadályoznának, hogy javítsak életemen.

Hallottam, hogy válalhatnék irodai állást, mivel a tanulmányaimat folytatom. Örülnék egy rugalmas munkakörülménynek, ahol nem rángatják az embert lefelé, hanem becsülik a szorgalmam, hogy többet akarok, mint nyolc általánossal egy gyárban, szallag mellett robotoljak.

2017. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akárhova mész! Akármit csinálsz! A lényeg annyi! Hogy azt a kib#aszott felkiáltójelet sose felejtsd el kitenni! Adj nyomatékot a mondanivalódnak!
2017. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!