Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok az akármik...

Hogyan viszonyultok az akármikor meghalhatósághoz, az akármikor meghalhatóságOTOKhoz? Gondoltatok már erre?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy amikor legközelebb az utcára mész,halálra gázolnak...lehet,hogy mindjárt megáll a szíved(mert pl. súlyos szívelégtelenséged van ,csak nincs diagnosztizálva,mivel nem okoz panaszokat)...stb.
2017. szept. 8. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Neked erre áll fel? Egymás után jönnek az ilyen-olyan halál-kérdések és társadalmi különbségek megélése tőled amiben majd lehet alázni a többi embert aki nem fér bele a világképedbe. Vagy pedig téged rekesztenek ki és így dolgozod fel?
2017. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, erre még soha senki nem gondolt rajtad kívül.
2017. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyes, ez az Ádám az abortuszról is olyan baromságokat hord össze, hogy te jó isten... ott is kiakasztott jópár embmert a korlátoltságával :D


Ádám, leszarom. Elfogadom, hogy van halál, nem élünk örökké, és inkább gázoljanak halálra, mint hónapokig szenvedjek egy kórházban.

2017. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Panikbetegseggel. Most orulsz??
2017. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erre rajtam kívül még nem gondolt senki?Nem hiszem és merem remélni,hogy gondoltak.

"Mit lehet tenni?Nem retteghetünk minden pillanatban:nehogy elüssenek,nehogy ez,nehogy az ...Éljünk minél többet,amíg van rá lehetőségünk,aztán -történik,ami történik.Ha öt perc múlva,öt perc múlva,ha ötven év múlva,ötven év múlva"Ilyen válaszokra számítottam.

"Élj úgy,mintha nem lenne holnap."Idézet Woody Allentől,az anyám kedvenc mondata volt.

Reméljük,bármikor is halunk meg,befejezett életet hagyunk hátra,amennyire egy életet lehet befejezni.

2017. szept. 11. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.
2017. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi és hogyan nem működik?Nem lehet egy életet befejezni?Bizonyos értelemben nem.Bármilyen gazdag és változatos és bármilyen hosszú élet után hal meg valaki,biztos,hogy tudott volna,tudna még történni vele és általa egy csomó,amikért érdemes volna élnie.De lehetőség szerint befejezett élet talán van-ilyet hagyjunk hátra.
2017. szept. 15. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfogadtam, ha meg fogok halni, akkor meg fogok halni. Nem görcsölök rajta, mert amit megtehettem az ügy érdekében azt megtettem. Az élethez szerencse kell. Nincsenek lezáratlan ügyeim, szóval bármikor meghalhatok. Arra viszont kiváncsi lennék, hogy kik jönnének el a temetésemre.
2017. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igyekszem csökkenteni az akármikori meghalhatóságom valószínűségét: egészségesen élek, jól táplálkozom, vitaminokat szedek, az egészségi problémáimmal orvoshoz fordulok, nem hízom el, nem vállalok felesleges kockázatokat az életemben, körülnézek amikor átmegyek az úttesten, és így tovább.
2017. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az utolsó két válasz. De azt kell mondanom:lezáratlan, befejezetlen dolgai mindenkinek és mindig vannak.Egy életet nem lehetséges teljesen befejezni.A legszorosabban vett lényeget csináljuk meg, de mihamarabb.Én , úgy érzem és remélem, már túlvagyok rajta.
2017. okt. 19. 08:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!