Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 178 centis magassággal magasna...

178 centis magassággal magasnak, normálnak vagy alacsonynak számítok? 18/f

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert elvileg átlagos,de gyakorlatban azt veszem észre hogy az emberek nagy része kb egy fejjel magasabb nálam. Viszont volt olyan nő aki azt mondta hogy magas szerinte magas vagyok. :D
2017. szept. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2017. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ne legyen komplexusod emiatt, tény hogy sokan magasabbak nálad, de 178 cm teljesen elfogadható, messze áll a törpe kategóriától..160 cm-s férfiak is vannak, az már kicsit fura nekem, de ez ellen nincs mit tenni, ők se tehetnek róla.

Én am 185 cm vagyok és nálam is sokan magasabbak. még a 15 éves unokatesóm is..mintha egyre magasabbra nőnének az emberek 23f

2017. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nincs komplexusom emiatt,jól érzem magamat a bőrömben. :) Csak szimplán arra akartam kilyukadni amit írtál is hogy mintha ha már egyre nagyobbra nőnének az emberek. A korosztályomban már szinte minden fiú ilyen 190 centi meg ilyenek. :D
2017. szept. 8. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Te is nőni fogsz még. Most szerintem ez egy jó átlag magasság.
2017. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem számítasz alacsonynak, átlagos vagy.
2017. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagnál magasabb
2017. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számít?
2017. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos. Az átlagos azt jelenti,hogy pont jó, megfelelő, szóval ne izgulj emiatt!:)
2017. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!