Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon hívnak valakit...

Magyarországon hívnak valakit snezananak? Valaki ismer olyan embert? Lehet adni azt a nevet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 21:20
 1/4 anonim válasza:
87%

Itt tudod megnézem, de szerintem nem rég kérdezted majdnem ugyanezt, akkor is elmondták.


[link]

2017. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tv-ben egyszer láttam egy csajt. Amúgy lehet, hogy neki külföldi valamelyik szülője, én el tudom képzelni, egyébként írd be, hogy MTA összes név, ott rámész, hogy összes női, ha még nincs , akkor kérvényezheted. Amúgy én a Lakatos márk shopping királynős műsorában láttam. :)
2017. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
En ismerek egyet, del alfoldi faluban lakik ahol en , de mindket szuloje szerb. Ez egy szerb nev.
2017. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Egy szerb lányt ismerek, Snezana Milic, így szép. De magyar vezetéknévvel, fonetikusan pl Szabó Snezana inkább gáz. Nem is anyakönyvezhető.
2017. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!