Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van facebookra macskaszűrő...

Van facebookra macskaszűrő funkció?

Figyelt kérdés
Elegem van a macskás posztokból, mindenhonnan jönnek, ismerősök lájkolják és osztják meg. A követésüket nem szeretném leállítani, mert érdekelnek, azért mégis ismerőseim (1-2 kivételt már tettem). A műkörmös és fodrászos posztok is zavarnak, de ezekből nincs olyan sok. Nincs leaglább egy macskákat felismerő algoritmus facebookra, ami tiltja az ilyen tartalommal rendelkező képeket?

2017. szept. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Egy férfi nagyon utálja a felesége macskáját és elhatározza, hogy megszabadul tőle. Beteszi a kocsijába, és elhajt vele 10 utcával messzebb, ott kiteszi a parkban és hazahajt. Épp hogy hazaér látja, hogy a macska kényelmesen ballag fel a lakásuk lépcsőjén.

Másnap elviszi 30 utcával messzebbre, de mire hazaér a macska is otthon van. Következő nap elvezet 30 km-el messzebbre, lefordul egy országútra, majd egy mellékúton is megy még össze-vissza vagy 10 km-t. Itt bemegy egy erdőbe és kiszei a macskát.

Néhány óra múlva cseng a feleség telefonja:

- Marcsi, otthon van a macska?

- Igen, itthon.

- Add neki a telefont, teljesen eltévedtem, és meg akarom kérdezni tőle a hazafelé vezető utat!

2017. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

A macska, és az egér bemennek a kávéházba. A pincér kimegy és kérdezi:

- Mit hozhatok Önnek uram?

Egér:

- Mondjuk egy kis sajttortát, és 3dl kólát.

Odafordul a pincér a mácskához:

- És Önnek uram?

Macska:

- Á, nekem csak egy kis tejszínhabot az egérre!

2017. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

- Hogy hívják a Macskanő lányát?

- ???

- Cicababa.


Más:

- Mi van a macska fején?

- ???

- Cirmos cica haj!

2017. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Beharapok a macskák fülébe
2017. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen elérhetően. vagyis nem tudok óla.


szóval az ilyen posztoknál jobb felső sarokban nyilacska legördít, és elrejted a macskás oldal posztjait, vagy leiratkozol a gyökér ismidről, vagy mindkettő :D

2017. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azt tudom, hogy az első 3 válaszoló nagyon szar vicceket írt.
2017. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Az iskolában azt kéri a tanár a gyerekektől, hogy mondjanak különböző állatokat.

- Kutya - mondja Lacika.

- Ló - mondja Pistike.

- Macska - mondja Judit.

- Macska - válaszol Zsuzsa.

- Macska? De hiszen az már volt.

- Tudom, de ez egy másik macska.

2017. szept. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gyerek-, kajafotó-, és fröcsögésszűrőt akarok. A macskákkal nincs bajom, de átérzem a problémát. Marad a leiratkozás :/
2017. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!