Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pegasisterek vagy Bronyk?...

Pegasisterek vagy Bronyk? (Lent több)

Figyelt kérdés

Nektek vannak pegasister vagy esetleg brony barátaitok? Vagy ti vagytok azok? Szerintetek milyenek a pegasisterek/bronyk?


Előre is köszönöm a válaszokat.


Aki nem tudná a jelentésüket:

Brony/Pegasister: Olyan fiú(brony) és lány(pegasister) aki Én Kicsi Pónim: Varázslatos Barátság rajongó.



2017. szept. 14. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

ÉÉÉÉn imádom, sajna ezzel egyedül vagyok a környéken. :D Egyszer beléptem egy magyar Én Kicsi Pónim rajongói csoportba a facebookon, de aztán láttam, hogy a csoport vezetője erősen hungarista-neonáci, ami kicsit érthetetlen, nekem valahogy nehezen összeegyeztethető a pónimánia meg a nácizmus.

Aztán egy másik, nem fészes oldalon, a varázslatos barátság jegyében külön klikkekre tagolódva osztották és ba**tatták egymást a pónirajongók. Sajnos vagy szerencsére, de nem emlékszem az oldal címére, mindenesetre elég elkeserítő volt.

Azóta inkább nem próbálkozom ilyen közösségekben.

Egyébként a barátaim/családom teljes mértékben elfogadja a póniimádatomat, nagyjából tudják is, ki kicsoda, meg minden, de csak én nézem, úgyhogy nincs kivel beszélgetnem róla.

2017. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Én személy szerint furry vagyok de ismerem a bronykat is, az egyetlen különbség a két fandom között hogy a bronyk ugye az MLP-ből merítik az ihletet ezért sokkal könnyebben támadhatóak negatív kritikával (mivel hogy köztudottan gyerekműsor) . Ettől függetlenül bizton állíthatom hogy a legtöbb ilyen személy igen barátságos és elfogadó.
2017. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Én normális emberekkel barátkozom. :D

Még a gyerekemnek se fogom engedni, hogy ezt a baromságot nézze. :D

2017. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nagy MLP fanatikus vagyok, és van egy barátom aki szintén az, de a körülöttem élő barátaim szintént tudják a póni rajongásomat, de ők elitélnek érte, szóval nem is nagyon adok a véleményükre
2018. márc. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

#2

Nem! A My Little Pony NEM gyerekműsor! Kérdezd meg a készítőt, Lauren Faust-ot! Asszem a 2014-es vagy 15-ös ComicCon-on megkérdeztem Tőle személyesen (Meg az előadásába is betette!), hogy az MLP kislányoknak való-e. A válasza:

“Well, yes and no both! This is for little and big girls and boys, and for their parents. This show is for the entire family! The brony and pegasister fandoms is not embarrassing, We are happy for so much people watch and love Our creation, even just adult without kids!„

Lemagyarítva:

“Hát, igen is, meg nem is! Ez kis és nagy lányoknak és fiúknak készült, és a szüleiknek. Ez a műsor az egész családnak van! A brony és pegasister fandom nem kínos, Mi örülünk neki, hogy sok ember nézi és szereti a Mi kreálmányunkat, még ha simán felnőttek gyerek nélkül!„


Mennél el egy GalaCcon-ra, és akkor megtudnád mi kislányos és mi nem! Amúgy is, a most érkező 5-ödik generációnál, a részek elején ki akarják írni, hogy ez időyebb korosztálynak való! És Én bróniként mondom, hogy ez túlzás, hogy idősebb korúaknak való! KICSIK ÉS NAGYOK IS NÉZHETIK! MINDEGYIK NEM ÉS KOROSZTÁLY!

2020. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!