Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim miért a tesómat...

A szüleim miért a tesómat isteníthetik?

Figyelt kérdés
Ő a kedvenc a családban, és kettőnk közül ő nagyobb. Mindig én voltam a fekete bárány a családban, akivel csak a baj van. Nem értem miért, pedig nem is dohányoztam soha, nem jártam bulizni, nem fogyasztottam alkoholt. Soha nem éltem züllött életmódot. A tesóm tini korában is szinte minden hétvégén bulizott, és ivott alkoholt is. Most rászokott az alkoholra és a cigire is, de a családban ő az ész, aki megmondta anyuéknak hogyan lehetne takarékoskodni. Nekem nem fizettek semmit, de neki még a továbbtanulását is fizették. Így én csak egy buta ember vagyok, akinek csak egy szakmája van, de neki diplomája, ezért ő okos. Mindig is azt éreztették velem, hogy a tesóm különb. Szerintük ő jószívű, én meg gonosz. Szó szerint ezt mondták rám, és amikor ezen megsértődtem, azt mondták, hogy én nem értem a viccet. Szerintük a tesóm az más. Ha összevesztünk és én kiabáltam, akkor mindig azt vágták vissza, hogy elmegyógyintézetbe küldenek. De a tesóm most piál, még is ő normális, neki véletlenül se lenne ott a helye. Anyámnak is egy csomó mindent én csinálok meg, még se jó neki. Még a haját is én csinálom meg, még se engem szeret, vagyis még se szeret minket egyformán. Ha veszek magamnak valamit és nem akarom a tesómmal megosztani, akkor én egy köcsög vagyok, aki mindent sajnál.
2017. szept. 16. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk, és már elmúltunk 20 évesek.
2017. szept. 16. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Babazsúúúúr.
2017. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még nem késő elkezdeni zülleni és dohányozni :D


nálunk ugyanez volt mindig, csak nekem öcsém van :D

2017. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki mindig kedvenc a hulyesegeivel egyutt :)
2017. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!